Дизайн журналу
Дизайн журналу
Система Відкритого Посуду

Osoro

Система Відкритого Посуду Інноваційний характер OSORO полягає в поєднанні якості високоякісного склоподібного фарфору та його типової глянцевої шкіри з кольором слонової кістки з функцією, що підходить для консервування їжі в холодильнику або морозильній камері та для приготування їжі в паровій печі або мікрохвильовій печі. Просту модульну форму з її різноманітними елементами можна складати для економії місця, гнучко поєднувати та закривати різнокольоровим силіконовим O-Sealer або O-Connector, щоб їжа залишалася добре герметичною. OSORO можна універсально використовувати, усуваючи потребу в нашому щоденному житті.

Крани

Electra

Крани Електра, яка не має окремої ручки, приваблює всіх завдяки своїй елегантності та розумному зовнішньому вигляду, вирішальне значення для унікальності для кухонь. Розсувний цифровий змішувач мийки забезпечує користувачам свободу пересування по кухнях, пропонуючи також дві різні функції потоку. На передній ділянці електрони електронний килимок надає вам доступ до всіх функцій, коли спрей поміщений у носик, або у вашій руці лише кінчиком пальця, яким ви можете керувати.

Крани

Electra

Крани Electra, що вважається представником цифрового використання в арматурному секторі, поєднує технологію з дизайном, щоб підкреслити цифрові вікові конструкції. Змішувачі, які не мають окремої рукоятки, приваблюють усіх завдяки своїй елегантності та розумному зовнішньому вигляду вирішальним для унікальності у вологих приміщеннях. Сенсорні кнопки дисплея Electra пропонують користувачам більш ергономічне рішення. "Eco Mind" змішувачів забезпечує максимальну ефективність використання в економії. Ця особливість особливо додає цінності майбутнім поколінням

Вулична Лавка

Ola

Вулична Лавка Ця лавка, розроблена відповідно до стратегій екологічного дизайну, піднімає вуличні меблі на новий рівень. Так само як і вдома, в міському або природному середовищі, текучі лінії створюють різноманітні варіанти сидіння в межах однієї лавки. Використовувані матеріали - це перероблений алюміній для основи та сталь для сидіння, обрані за їх переробними та довговічними властивостями; він має яскраве та стійке покриття порошковим покриттям, ідеально підходить для зовнішнього використання у будь-яку погоду. Розроблений у Мехіко: Даніель Ольвера, Хіроші Ікенага, Еліс Пегман та Каріме Тоска.

Кран

Amphora

Кран Амфорна серія створена для з'єднання минулого та майбутнього і дає можливість випробувати основні та функціональні форми давніх часів. Не так просто, як сьогодні зробити доступною нашою життєвою водою ті дні. Незвичайна форма крана походить від століть до сьогоднішнього дня, але його водозберігаючий картридж приносить завтра. Кран ретро розроблений з вуличних фонтанів давніх часів і приносить естетику вашим санвузлам.

Умивальник

Serel Wave

Умивальник Умивальник SEREL Wave займає своє місце в сучасних санвузлах своїми номінативними лініями, функціональними рішеннями та вражаючою якістю. Умивальник SEREL Wave; в той час, як вона змінює сприйняття подвійного умивальника завдяки унікальній формі чаші, воно також включає використання дорослого та дитини разом із естетичною формою. Крім використання в якості дитячого басейну, він забезпечує функцію змивання та чищення взуття, що використовується в культурі ісламу. Загальний підхід у дизайні умивальника - це модернізм та функціоналізм. Такий підхід настільки важливо впливає на дизайн.