Дизайн журналу
Дизайн журналу
Книгарня

Chongqing Zhongshuge

Книгарня Включивши чудовий краєвид Чунцина в книжковий магазин, дизайнер створив простір, де відвідувачі можуть почувати себе, як у чарівному Чунціні, читаючи. Всього існує п'ять типів області читання, кожен з яких - як країна чудес з відмінними рисами. Книгарня Чунцин Чжуншуге надала споживачам більш вигадливий досвід, який вони не в змозі отримати за допомогою інтернет-магазинів.

Назва проекту : Chongqing Zhongshuge, Ім'я дизайнерів : Li Xiang, Прізвище клієнта : X+Living.

Chongqing Zhongshuge Книгарня

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.