Дизайн журналу
Дизайн журналу
Книгарня

Chongqing Zhongshuge

Книгарня Включивши чудовий краєвид Чунцина в книжковий магазин, дизайнер створив простір, де відвідувачі можуть почувати себе, як у чарівному Чунціні, читаючи. Всього існує п'ять типів області читання, кожен з яких - як країна чудес з відмінними рисами. Книгарня Чунцин Чжуншуге надала споживачам більш вигадливий досвід, який вони не в змозі отримати за допомогою інтернет-магазинів.

Назва проекту : Chongqing Zhongshuge, Ім'я дизайнерів : Li Xiang, Прізвище клієнта : X+Living.

Chongqing Zhongshuge Книгарня

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.