Дизайн журналу
Дизайн журналу
Резиденція На Вихідних

Cliff House

Резиденція На Вихідних Це рибальська кабіна з видом на гори, на березі річки Неба (японська «Tenkawa»). Зроблений із залізобетону, форма - це проста труба, довжиною шість метрів. Придорожній кінець трубки противажується і закріплюється глибоко в землі, так що вона виходить горизонтально від берега і висить над водою. Конструкція проста, інтер’єр просторий, а прибережна палуба відкрита до неба, гір та річки. Побудований нижче рівня дороги, з боку дороги видно лише дах кабіни, тому конструкція не перекриває вид.

Назва проекту : Cliff House, Ім'я дизайнерів : Masato Sekiya, Прізвище клієнта : PLANET Creations Sekiya Masato Architecture Design Office.

Cliff House Резиденція На Вихідних

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.