Дизайн журналу
Дизайн журналу
Автомат Еспресо

Lavazza Tiny

Автомат Еспресо Невеликий, привітний еспресо-автомат, який приносить справжній італійський досвід кави у ваш дім. Дизайн радісно середземноморський - складається з основних офіційних будівельних блоків - святкує кольори та застосовує мову дизайну Lavazza в розкритті та деталізації. Основна оболонка виготовляється з одного шматка і має м’які, але точно контрольовані поверхні. Центральний гребінь додає візуальної структури, а фронтальний візерунок повторює горизонтальну тему, яка часто присутня на виробах Lavazza.

Назва проекту : Lavazza Tiny, Ім'я дизайнерів : Florian Seidl, Прізвище клієнта : Lavazza.

Lavazza Tiny Автомат Еспресо

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.