Дизайн журналу
Дизайн журналу
Книгарня

Guiyang Zhongshuge

Книгарня З гірськими коридорами та сталактотними гротовими книжковими полицями книгарня вводить читачів у світ карстової печери. Таким чином команда дизайнерів приносить фантастичний візуальний досвід, в той же час поширює місцеві особливості та культуру для більшого натовпу. Guiyang Zhongshuge був культурною особливістю та міською визначною пам'яткою в місті Guiyang. Крім того, це також подолає розрив культурної атмосфери в Гуян.

Назва проекту : Guiyang Zhongshuge, Ім'я дизайнерів : Li Xiang, Прізвище клієнта : X+Living.

Guiyang Zhongshuge Книгарня

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.