Дизайн журналу
Дизайн журналу
Візуальна Комунікація

Plates

Візуальна Комунікація Для демонстрації різних відділів господарського магазину Didyk Pictures виникла ідея представити їх у вигляді декількох табличок з різними предметами обладнання, які подаються в ресторані. Білий фон і білий посуд допомагають підкреслити подані предмети і полегшують відвідувачам магазину пошук певного відділу. Зображення також використовувались на рекламних щитах та плакатах розміром 6х3 метри у громадському транспорті по всій Естонії. Білий фон і проста композиція дозволяють сприймати це рекламне повідомлення навіть людині, яка проїжджає на машині.

Назва проекту : Plates, Ім'я дизайнерів : Sergei Didyk, Прізвище клієнта : Didyk Pictures.

Plates Візуальна Комунікація

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.