Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

the Light in the Bubble

Лампа Світло в міхурі - це сучасна лампочка на згадку про стару лампочку лампи Едісона. Це світлодіодне джерело світла, встановлене всередині аркуша з оргскла, вирізане лазером з формою лампочки світла. Лампочка прозора, але коли ви увімкнете світло, ви зможете побачити нитку та форму лампочки. Його можна використовувати як підвісне світло або замінити традиційну лампочку.

Підвісна Лампа

Spin

Підвісна Лампа Spin, розроблений Ruben Saldana, - це підвісна світлодіодна лампа для акцентного освітлення. Мінімалістичний вираз його суттєвих ліній, його округла геометрія та форма надають Спіну його гарний та гармонійний дизайн. Корпус, повністю виготовлений з алюмінію, надає легкості та консистенції, виконуючи функцію тепловідводу. Його підвісна стеля та його надто тонкий тензор створюють відчуття повітряної плавучості. Доступний у чорно-білому кольорі, Spin - це ідеальна підсвітка для розміщення у барах, прилавках, вітринах ...

Лампа Вниз

Sky

Лампа Вниз Легкий прилад, який, здається, пливе. Тонкий і легкий диск встановлений на кілька сантиметрів під стелею. Це концепція дизайну, досягнута компанією Sky. Небо створює візуальний ефект, завдяки якому світильник здається підвішеним на відстані 5 см від стелі, надаючи цьому світлу під індивідуальний та інший стиль. Завдяки високій продуктивності, Sky підходить для освітлення з високих стель. Однак його чистий та чистий дизайн дозволяє вважати його чудовим варіантом для освітлення будь-якого дизайну інтер’єру, який хоче передавати мінімальний штрих. Нарешті, дизайн та виконання разом.

Прожектор

Thor

Прожектор Thor - це світлодіодне прожектор, розроблений Ruben Saldana, з дуже високим потоком (до 4.700Lm), витратою всього від 27 Вт до 38 Вт (залежно від моделі) та конструкцією з оптимальним термічним управлінням, що використовує лише пасивне розсіювання. Це робить Тор виділятися унікальним продуктом на ринку. У своєму класі Thor має компактні розміри, оскільки водій вбудований у світильник. Стабільність його центру мас дозволяє нам встановити стільки Thor, скільки ми бажаємо, не викликаючи нахилу доріжки. Thor - це світлодіодне прожектор, ідеально підходить для середовищ із сильними потребами світлового потоку.

Миска З Оливками

Oli

Миска З Оливками OLI, візуально мінімалістичний об'єкт, був задуманий виходячи з його функції, ідеї приховувати ями, що виникають із конкретної потреби. За ним слідкували за спостереженнями за різними ситуаціями, потворністю ям та необхідністю підвищувати красу оливкової. Як упаковка двоякого призначення, Олі була створена таким чином, що колись відкрившись, вона підкреслила б фактор несподіванки. Дизайнер надихнувся формою оливки та її простотою. Вибір фарфору пов'язаний зі значенням самого матеріалу та його зручністю використання.

Багатофункціональний Стіл

Portable Lap Desk Installation No.1

Багатофункціональний Стіл Ця портативна портативна установка №1 призначена для того, щоб забезпечити користувачам робочий простір, який є гнучким, універсальним, зосередженим та охайним. Стіл складається з надзвичайно простого рішення для кріплення стіни та може зберігатися плоско до стіни. Стіл, виготовлений з бамбука, можна зняти з настінного кронштейна, що дозволяє користувачеві використовувати його як стільницю для ноутбуків у різних місцях будинку. Стіл також містить канавку вгорі, яку можна використовувати як підставку для телефону або планшета для покращення користувальницької роботи продукту.