Дизайн журналу
Дизайн журналу
3D-Анімація

Alignment to Air

3D-Анімація Що стосується творчої анімації листів, то Джин почав з алфавіту А. І, коли мова йде про крок до концепції, він намагався бачити більш енергійні настрої, що відображаються на його філософії, яка є досить активною, але одночасно організованою. Попутно він виступив із суперечливими словами, ретельно виступаючими за свою ідею, таким чином, як прирівнятись до повітря, що є назвою цього проекту. Зважаючи на це, анімація представляє більш точні та делікатні моменти на першому слові. З іншого боку, це закінчується досить гнучким і вільним настроєм, щоб виявити останню букву.

Назва проекту : Alignment to Air, Ім'я дизайнерів : Jin Jeon, Прізвище клієнта : Jin Jeon(J2Motion).

Alignment to Air 3D-Анімація

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.