Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кераміка

inci

Кераміка Дзеркало елегантності; Інці відображає красу перлини з чорно-білими варіантами і є правильним вибором для тих, хто бажає відобразити шляхетність та витонченість простору. Лінії Inci випускаються розмірами 30 х 80 см і несуть білу та чорну стильність в житлові приміщення. Вироблений за допомогою технології цифрового друку, тривимірного дизайну.

Тахограф-Програміст

Optimo

Тахограф-Програміст Optimo - це новаторський продукт сенсорного екрана для програмування та калібрування всіх цифрових тахографів, встановлених для комерційних транспортних засобів. Орієнтуючись на швидкість і простоту використання, Optimo поєднує в собі портативний пристрій для використання в салоні автомобіля та майстерні бездротового зв'язку, даних про додаток до продукту та безлічі різних підключень датчиків. Створений для оптимальної ергономіки та гнучких позиціонувань, його інтерфейс та інноваційне обладнання суттєво покращують досвід користувача та переносять програмування тахографа у майбутнє.

Система Управління Суднами

GE’s New Bridge Suite

Система Управління Суднами Модульна система управління кораблями GE призначена для розміщення як великих, так і легких суден, забезпечуючи інтуїтивний контроль і чіткий візуальний зворотний зв'язок. Нова технологія позиціонування, системи управління двигуном та пристрої контролю дозволяють точно маневрувати суднами в обмежених просторах, зменшуючи при цьому навантаження на оператора, оскільки складні ручні елементи управління замінюються новою технологією сенсорного екрану. Регульований екран зменшує відбиття та оптимізує ергономіку. Всі консолі мають вбудовані ручки захоплення для використання в нерівних морях.

Підставка Для Пальто

Lande

Підставка Для Пальто Пальто-стенд був дизайном як високодекоративна та функціональна офісна скульптура, злиття мистецтва та функції. Композиція була задумана як естетична форма, яка прикрасить офісні приміщення та захистить сьогодні найвизначніший корпоративний одяг, Blazer. Кінцевий результат - дуже енергійний та витончений твір. Продукція та роздрібна торгівля мудра, ця штука повинна бути легкою, сильною та масовою.

Підвісна Лампа

Stratas.07

Підвісна Лампа Маючи високу стандартну обробку та досконалість у кожній деталі, ми прагнемо створити простий, чистий та позачасовий дизайн. Особливо Stratas.07, яка ідеально симетричною формою абсолютно відповідає правилам цієї специфікації. Вбудований світлодіодний модуль Xicato XSM Artist Series має індекс кольоропередачі> / = 95, освітленість 880lm, потужність 17W, кольорова температура 3000 K - теплий білий (2700 K / 4000 K доступний на замовлення) . Термін експлуатації світлодіодних модулів заявляється виробником з 50 000 годин - L70 / B50, а колір стійкий протягом усього життя (1x2 крок MacAdams протягом життя).

Електричний Велосипед

ICON E-Flyer

Електричний Велосипед ICON та Vintage Electric співпрацювали для створення цього позачасового електричного велосипеда. Конструйований і побудований в Каліфорнії в невеликих обсягах, ICON E-Flyer виходить за вінтажний дизайн із сучасним функціоналом, щоб створити чітке та здатне рішення для особистого транспорту. Особливості включають діапазон 35 миль, максимальну швидкість 22 МПГ (35 МПГ в режимі гонки!) Та час зарядки на дві години. Зовнішній USB-роз'єм та точка підключення заряду, регенеративне гальмування та найвищої якості компоненти на всьому протязі. www.iconelectricbike.com