Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комерційна Анімація

Simplest Happiness

Комерційна Анімація У китайському зодіаку 2019 рік - рік свині, тому Йен С розробив нарізану свиню, і це каламбур у «багатьох гарячих фільмах» китайською мовою. Щасливі персонажі узгоджуються із зображенням каналу та із щасливими почуттями, які канал хоче подарувати своїй аудиторії. Відео - це поєднання чотирьох елементів фільму. Діти, які грають, можуть найкраще показати чисте щастя, і сподіваються, що у глядачів будуть такі самі відчуття, що переглядають фільм.

Назва проекту : Simplest Happiness, Ім'я дизайнерів : Yen C Chen, Прізвище клієнта : Fox Movies.

Simplest Happiness Комерційна Анімація

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.