Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комерційна Анімація

Simplest Happiness

Комерційна Анімація У китайському зодіаку 2019 рік - рік свині, тому Йен С розробив нарізану свиню, і це каламбур у «багатьох гарячих фільмах» китайською мовою. Щасливі персонажі узгоджуються із зображенням каналу та із щасливими почуттями, які канал хоче подарувати своїй аудиторії. Відео - це поєднання чотирьох елементів фільму. Діти, які грають, можуть найкраще показати чисте щастя, і сподіваються, що у глядачів будуть такі самі відчуття, що переглядають фільм.

Назва проекту : Simplest Happiness, Ім'я дизайнерів : Yen C Chen, Прізвище клієнта : Fox Movies.

Simplest Happiness Комерційна Анімація

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.