Дизайн журналу
Дизайн журналу
Виробництво / Постпродукція / Мовлення

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower)

Виробництво / Постпродукція / Мовлення Ашхабадський телерадіоцентр (телевежа) - монументальна будівля, висотою 211 м, розташована на південній околиці Ашхабаду, столиці Туркменістану, на пагорбі 1024 м над рівнем моря. Телевежа - головний вузол для виробництва радіо і телепрограм, постпродукції та мовлення. І це один з найкращих прикладів найсучасніших цифрових технологій. Телевежа зробила Туркменістан першопрохідцем у наземному ефірі високої чіткості в Азії. Телевежа - найбільша інвестиція в технологію за останні 20 років в мовлення.

Колісний Навантажувач

Arm Loader

Колісний Навантажувач Навантажувач, який працює в основному на нерівномірних місцях, може спричинити водій сильну хворобу руху, а також викликати швидку втому. Однак 'ARM LOADER' дозволяє розпізнавати координатні точки на землі і допомагає сидінню водія бути стійким і не коливатися. Тому це допомагає водієві не відчувати втому і дозволяє безпечно виконувати свою роботу.

Usb-Флешка

Frohne eClip

Usb-Флешка eClip - перший у світі флеш-диск із скріпкою паперу із метричною лінійкою. eClip отримав нагороду Silver iDA & Golden A 'Design Award. eClip легкий, підходить для ваших брелоків та функціонує як скріпка для впорядкування паперів, квитанцій та грошей. eClip захищає особисті дані, інтелектуальну власність, дані роботодавця, медичні дані та комерційну таємницю програмним забезпеченням безпеки. eClip був розроблений Frohne у штаті Флорида. Золотий роз'єм пам'яті - ударостійкий, стійкий до подряпин, водостійкий, алкогольний, пилостійкий, іржавіючий та електромагнітний.

Електропила

Rotation Saw

Електропила Ланцюгова пила з обертовою ручкою. Цей ланцюг має рукоятку, яка обертається на 360 ° і зупиняється під заданими кутами. Взагалі, люди ріжуть дерева горизонтально або вертикально, обертаючи пилки під певним кутом або спираючись або нахиляючи частини тіла. На жаль, пилка часто вислизає з обтиску користувача, або користувачеві доводиться працювати в незручному положенні, що може спричинити травми. Щоб компенсувати такі недоліки, пропонована пилка оснащена обертовою ручкою, щоб користувач міг регулювати кути різання.

Чайний Сервіз

Wavy

Чайний Сервіз Натхнений травертиновою терасою на природі, Wavy - це чайний сервіз, який принесе вам унікальне чаювання. Інноваційні ручки розроблені так, щоб зручно розміщуватись у ваших руках. Надягнувши чашку долонями, ви виявите, що вона розгортається, як водяна лілія, і приведе вас до миті спокою.

Крісло

Baralho

Крісло Крісло Baralho має яскравий сучасний дизайн, складений чистими формами та прямими лініями. Це крісло, виготовлене з складок і зварних швів на пластині з матового алюмінію, виділяється своїм сміливим приляганням, яке кидає виклик міцності матеріалу. Він здатний об'єднати в одному елементі красу, легкість і точність ліній і кутів.