Дизайн журналу
Дизайн журналу
Телевізор Під Проводом

XX265

Телевізор Під Проводом Пластиковий дизайн шафи відрізняється від звичайних моделей із загальною текстурою та глянсовою поверхнею, що залишилася під екраном, для логотипу та візуальної ілюзії. Залежно від способу виробництва BMS, модель є дуже економічно вигідною, але все ще має сенс дизайнерського дотику. Дизайн підставки для стільниці має безперервну форму, що перетікає зі спини до аудиторії через свою хромовану панель ефектів. Отже, і конструкція шафи, і конструкція підставки доповнюють одна одну.

Громадські Міські Художні Меблі

Eye of Ra'

Громадські Міські Художні Меблі Завданням цього дизайну є злиття давньоєгипетської історії з футуристичною текучою методологією дизайну. Це буквальний переклад найвідомішого єгипетського релігійного інструменту на плитну форму вуличних меблів, яка запозичує характеристики стилю, що протікає, де не пропонується жодна конкретна форма чи дизайн. Око репрезентує і чоловічих, і жіночих побратимів у поколінні Бога Ра. Отже, вулична меблі представлена в міцному дизайні, що символізує чоловічість і міцність, а її витончені вигляди зображають жіночність і витонченість.

Пристрій Цифрового Відеомовлення

Avoi Set Top Box

Пристрій Цифрового Відеомовлення Avoi - це одна з найновіших смарт-прилавків Vestel, що забезпечує в основному технологію цифрового мовлення для користувачів телебачення. Найважливіший персонаж Авоя - це «прихована вентиляція». Прихована вентиляція дозволяє створити унікальні та прості конструкції. Завдяки Avoi, окрім перегляду цифрових каналів у високій якості HD, можна слухати музику, дивитись фільми та переглядати фотографії та зображення на екрані телевізора, керуючи цими файлами через меню інтерфейсу користувача. Операційною системою Avoi є Android V4.2 Jel

46 "світлодіодне Телебачення, Що Підтримує Hd Трансляцію

V TV - 46120

46 "світлодіодне Телебачення, Що Підтримує Hd Трансляцію Натхненний відбивними поверхнями та дзеркальними ефектами високого блиску. Передня і задня кришка виготовлені з пластикової технології вприскування. Середня частина виготовляється з лиття з листового металу. Опорна підставка спеціально розроблена зі скла, пофарбованого ззаду і прозорою горловиною з хромованою деталлю з хромованим кільцем. Рівень блиску, що використовується на поверхнях, досягнуто завдяки спеціальним фарбувальним процесам.

Світлодіодний Парасоль Та Великий Садовий Факел

NI

Світлодіодний Парасоль Та Великий Садовий Факел Новий парасоль NI переосмислює освітлення таким чином, що воно може бути більше, ніж світним предметом. Інноваційно поєднуючи парасоль та садовий факел, NI виглядає розумно стоячи біля шезлонгів на басейні або інших відкритих майданчиках з ранку до ночі. Власний OTC-датчик (пальцевий диммер) дозволяє користувачам легко налаштувати рівень бажаного освітлення 3-канальної системи освітлення. NI також приймає світлодіодний драйвер низької напруги 12 В, який генерує дуже мало тепла, забезпечуючи енергоефективне джерело живлення для системи з більш ніж 2000шт 0,1 Вт світлодіодів.

Світильник

Yazz

Світильник Yazz - це прикольне освітлювальне пристосування, виготовлене з гнучких напівжорстких дротів, що дозволяє користувачеві схилитися в будь-яку форму або форму, що відповідає їх настрою. Він також постачається з приєднаним гніздом, що дозволяє легко комбінувати більше одного блоку разом. Yazz також є естетично привабливим, зручним для користувачів та економним. Концепція виникла з ідеї мінімізації освітлення до його найважливіших основ, як найвищого вираження краси, не втрачаючи естетичного впливу освітлення, оскільки промисловий мінімалізм - це мистецтво саме по собі.