Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кавоварка

Lavazza Desea

Кавоварка Привітний автомат, розроблений, щоб запропонувати повний пакет італійської кавової культури: від еспресо до справжнього капучино чи латте. Сенсорний інтерфейс розташовує вибір у дві окремі групи - одна для кави та одна для молока. Напої можна персоналізувати за допомогою підвищення рівня температури та молочної піни. Необхідна послуга вказана в центрі з підсвіченими значками. Машина оснащена спеціальною скляною кухлею та застосовує мову форми Lavazza з контрольованим наплавленням, вишуканими деталями та особливою увагою до кольорів, матеріалів та підсилювачів; закінчити.

Назва проекту : Lavazza Desea, Ім'я дизайнерів : Florian Seidl, Прізвище клієнта : Lavazza.

Lavazza Desea Кавоварка

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.