Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер'єру Кафе

Quaint and Quirky

Дизайн Інтер'єру Кафе Quaint & Quirky Dessert House - це проект, який демонструє сучасну сучасну атмосферу з ноткою природи, яка точно відображає смачні частування. Команда хоче створити місце, яке справді унікальне, і вони надихалися до пташиного гнізда. Потім концепція втілилася в життя завдяки колекції сидінь, які служать центральною особливістю простору. Яскрава структура та кольори усіх стручків стручків допомагають створити відчуття рівномірності, яке з’єднує землю та антресолі, навіть якщо вони надають атмосфері нотку привернення уваги.

Назва проекту : Quaint and Quirky, Ім'я дизайнерів : Chaos Design Studio, Прізвище клієнта : Bird Nest Secret.

Quaint and Quirky Дизайн Інтер'єру Кафе

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.