Дизайн журналу
Дизайн журналу
Скульптурна Установка

Superegg

Скульптурна Установка Superegg являє собою швидке розмноження кавових капсул одноразового використання, що символізує зручність людини та її вплив на навколишнє середовище. Виявившись левітованою над землею, текстурованою геометричною формою суперрегг, задокументованою математиком Габріелем Ламе, є пунктиром випадкові відкинуті кавові капсули, розташовані в ідеальні лінії. Вісцеральний досвід залучає глядача з усіх ракурсів і відстаней. Понад 3000 капсул було зібрано за допомогою заклику до дій у соціальних мережах та місцевій громаді. Superegg дозволяє глядачеві переглядати відходи та заохочувати нові звички переробки.

Назва проекту : Superegg, Ім'я дизайнерів : Jaco Roeloffs, Прізвище клієнта : Jaco Roeloffs.

Superegg Скульптурна Установка

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.