Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пакет Для Догляду За Шкірою

Bionyalux

Пакет Для Догляду За Шкірою Концепція відновлення шкіри в нових продуктах по догляду за шкірою збігається з нульовим тягарем з рециркуляції газів, охорони навколишнього середовища та екологічної концепції. З особливостей продукції 60-денного обмеженого терміну придатності до харчових продуктів протягом 30-денного процесу вдосконалення шкіри 30 та 60 вибираються як символ візуального розпізнавання продукту та три стадії використання: 1,2, 3 інтегровані у бачення.

Назва проекту : Bionyalux, Ім'я дизайнерів : 33 and Branding, Прізвище клієнта : BIONYALUX.

Bionyalux Пакет Для Догляду За Шкірою

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.