Дизайн журналу
Дизайн журналу
Готель

Aoxin Holiday

Готель Готель розташований у Лучжоу, провінція Сичуань, місто, відоме своїм вином, дизайн якого надихає місцева винна печера, простір, який викликає сильне бажання досліджувати. Вестибюль - це реконструкція природної печери, пов’язаний із цим візуальним зв’язком поширює концепцію печери та локальну міську текстуру на внутрішній готель, утворюючи, таким чином, своєрідний культурний носій. Ми цінуємо почуття пасажира під час перебування в готелі, а також сподіваємось, що текстура матеріалу, а також створена атмосфера можуть бути сприйняті на більш глибокому рівні.

Назва проекту : Aoxin Holiday, Ім'я дизайнерів : Shaun Lee, Прізвище клієнта : ADDDESIGN Co., Ltd..

Aoxin Holiday Готель

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.