Дизайн журналу
Дизайн журналу
Міський Електрик-Трик

Lecomotion

Міський Електрик-Трик LECOMOTION E-trike - екологічно чистий та інноваційний - це триколісний велосипед з електричною допомогою, який надихнувся вкладеними кошиками для покупок. E-трійки LECOMOTION призначені для роботи як частини системи міського велосипедного обміну. Розроблений також для гніздування одна в одній лінії для компактного зберігання та для полегшення збирання та переміщення багатьох за один раз за допомогою розпашних задніх дверей та знімного набору кривошипів. Надається допомога з педалювання. Ви можете використовувати його як звичайний велосипед, з акумулятором або без нього. Вантаж також дозволяв перевозити 2 дітей або одну дорослу людину.

Подрібнювач Паперу

HandiShred

Подрібнювач Паперу HandiShred - портативний ручний подрібнювач паперу, не потребує зовнішнього джерела живлення. Він розроблений невеликим і акуратним, щоб ви могли покласти його на робочий стіл, всередині ящика або портфеля, який дозволяє легко отримати доступ і подрібнити ваш важливий документ у будь-який час і в будь-якому місці. Цей зручний подрібнювач відмінно підходить для подрібнення будь-яких документів або квитанцій, щоб забезпечити збереження приватної, конфіденційної та будь-якої особистої інформації в будь-який час.

Таблиця Взаємодії

paintable

Таблиця Взаємодії Живопис - це багатофункціональний стіл для всіх, це може бути звичайний стіл, столик для малювання або музичний інструмент. Ви можете використовувати різні види кольорів для малювання на поверхні столу, щоб створювати музику разом з друзями чи родинами, а поверхня переводить малюнок на мелодію кольоровими датчиками. Є два способи малювання, креативне малювання та малювання музичних нот, діти можуть малювати все, що хочуть, щоб створити випадкову музику або використовувати правило, яке ми розробляємо, щоб заповнити кольори на певному положенні, щоб зробити дитячу риму.

Для Бесіди В Режимі Гучного Зв'язку

USB Speaker and Mic

Для Бесіди В Режимі Гучного Зв'язку Динамік та мікрофон DIXIX USB розроблені відповідно до його функції. Мікро-динамік ідеально підходить для гучного спілкування через Інтернет, мікрофон знаходиться прямо перед вами, щоб чітко передавати голос одержувачу, і динамік передасть голос від людини, з якою ви спілкуєтесь.

Стіл, Комод, Плінтус

Trifold

Стіл, Комод, Плінтус Форма Trifold повідомляється поєднанням трикутних поверхонь та унікальної послідовності складання. Він має мінімалістичний, але складний і скульптурний дизайн, з кожного кута огляду виявляється унікальна композиція. Конструкція може бути розширена відповідно до різних цілей без шкоди для її структурної цілісності. The Trifold - це демонстрація цифрових методів виготовлення та використання нових технологій виготовлення, таких як робототехніка. Виробничий процес був розроблений у співпраці з робототехнічною компанією по виробництву, що спеціалізується на складанні металів з 6-осевими роботами.

Іграшка

Movable wooden animals

Іграшка Різноманітність тваринних іграшок рухається різними способами, просто, але весело. Абстрактні фігури тварин поглинають дітей уявою. У групі є 5 тварин: свиня, качка, жирафа, равлик та динозавр. Голова качки рухається справа наліво, коли ви піднімаєте її з-за парти, вона, здається, каже вам "НІ"; Голова жирафи може рухатися вгору і вниз; Ніс свині, равлики та голови динозавра рухаються зсередини назовні, коли ви повертаєте їх хвости. Усі рухи змушують людей посміхатися і змушують дітей грати різними способами, як, наприклад, тягнути, штовхати, повертати тощо.