Дизайн журналу
Дизайн журналу
Прожектор

Thor

Прожектор Thor - це світлодіодне прожектор, розроблений Ruben Saldana, з дуже високим потоком (до 4.700Lm), витратою всього від 27 Вт до 38 Вт (залежно від моделі) та конструкцією з оптимальним термічним управлінням, що використовує лише пасивне розсіювання. Це робить Тор виділятися унікальним продуктом на ринку. У своєму класі Thor має компактні розміри, оскільки водій вбудований у світильник. Стабільність його центру мас дозволяє нам встановити стільки Thor, скільки ми бажаємо, не викликаючи нахилу доріжки. Thor - це світлодіодне прожектор, ідеально підходить для середовищ із сильними потребами світлового потоку.

Миска З Оливками

Oli

Миска З Оливками OLI, візуально мінімалістичний об'єкт, був задуманий виходячи з його функції, ідеї приховувати ями, що виникають із конкретної потреби. За ним слідкували за спостереженнями за різними ситуаціями, потворністю ям та необхідністю підвищувати красу оливкової. Як упаковка двоякого призначення, Олі була створена таким чином, що колись відкрившись, вона підкреслила б фактор несподіванки. Дизайнер надихнувся формою оливки та її простотою. Вибір фарфору пов'язаний зі значенням самого матеріалу та його зручністю використання.

Багатофункціональний Стіл

Portable Lap Desk Installation No.1

Багатофункціональний Стіл Ця портативна портативна установка №1 призначена для того, щоб забезпечити користувачам робочий простір, який є гнучким, універсальним, зосередженим та охайним. Стіл складається з надзвичайно простого рішення для кріплення стіни та може зберігатися плоско до стіни. Стіл, виготовлений з бамбука, можна зняти з настінного кронштейна, що дозволяє користувачеві використовувати його як стільницю для ноутбуків у різних місцях будинку. Стіл також містить канавку вгорі, яку можна використовувати як підставку для телефону або планшета для покращення користувальницької роботи продукту.

Склянки Для Води Та Алкоголю

Primeval Expressions

Склянки Для Води Та Алкоголю Яйцеподібні кришталеві келихи з похилим вирізом. Проста крапля склоподібної рідини, натуральна лінза, захоплена в яскраві кришталеві келихи, які радісно гойдаються на округлості, зберігаючи свою стійкість завдяки продуманому розташуванню матеріалів. Їх гойдання створюють невимушену і веселу атмосферу. Окуляри прилягають непомітно до долоні, коли їх тримають. У симбіозі з м'яко розробленими рукотворними каботажними плитами з горіха чи ксиліту - древніх пиломатеріалів. Доповнюється лотками з волоськими горіхами у формі еліпса на три-десять склянок та піднос для їжі з пальцями. Лотки обертаються завдяки гладкій еліптичній формі.

Крісло

Tulpi-seat

Крісло Tulpi-design - це голландська студія дизайну, яка має приємний витончений, оригінальний та грайливий дизайн для приміщень у приміщенні та на відкритому повітрі, з основним акцентом на громадський дизайн. Марко Мандерс досяг свого міжнародного визнання за місцем Тулпі. Привабливе сидіння Tulpi додасть кольору будь-якому оточенню. Це ідеальне поєднання дизайну, ергономічності та стійкості з величезним фактором веселощів! Сидіння Tulpi автоматично складається, коли його пасажир встає, гарантуючи чисте і сухе сидіння для наступного користувача! Завдяки обертанню на 360 градусів сидіння Tulpi дозволяє вам вибрати власний погляд!

Міське Освітлення

Herno

Міське Освітлення Завдання цього проекту полягає в розробці міського освітлення в гармонії з тегеранським середовищем та привабливим для громадян. Це світло надихнуло вежу Азаді - головний символ Тегерану. Цей продукт був розроблений для освітлення навколишнього середовища та людей із тепловим світлом, а також для створення доброзичливої атмосфери з різними кольорами.