Дизайн журналу
Дизайн журналу
Конвертоване Пристрій Для Навчання

Pupil 108

Конвертоване Пристрій Для Навчання Учень 108: найдоступніший конвертований пристрій для Windows 8 для освіти. Новий інтерфейс і абсолютно новий досвід у навчанні. Учень 108 простягається як у планшетному, так і у ноутбуковому світі, перемикаючись між ними, щоб покращити ефективність у навчанні. Windows 8 відкриває нові можливості навчання, дозволяючи студентам повністю скористатися функцією сенсорного екрана та незліченною кількістю додатків. Pupil 108 - частина освітніх рішень Intel® - це найбільш доступне і підходяще рішення для аудиторій у всьому світі.

Обідній Стіл

Chromosome X

Обідній Стіл Обідній стіл, розроблений таким чином, щоб забезпечити місця для восьми людей, які взаємодіють у розташуванні стрілок. Зверху - абстрактний X, зроблений з двох різних частин, акцентованих глибокою лінією, тоді як той самий абстрактний X відображений на підлозі з базовою структурою. Біла конструкція складається з трьох різних деталей для легкої збірки та транспортування. Крім того, контраст тикового шпону верхнього та білого для основи був вибраний для полегшення нижньої частини, надаючи більше уваги верхній частині неправильної форми, тим самим надаючи натяк на різну взаємодію користувачів.

Відривний Пристрій Для Навчання

Unite 401

Відривний Пристрій Для Навчання Об'єднайте 401: ідеальний дует для освіти. Поговоримо про командну роботу. Завдяки неймовірно універсальному дизайну 2 в 1, Unite 401 є ідеальним пристроєм для студентських навчальних середовищ. Поєднання планшета та ноутбука забезпечує найпотужніше мобільне рішення для освіти, наділене безпечним дизайном mgseries за найрозумнішою ціною.

Лампа

Capsule Lamp

Лампа Спочатку світильник розрахований на марку дитячого одягу. Натхнення приходить від іграшок з капсулами, які діти отримують від торгових автоматів, зазвичай розташованих у магазинах. Подивившись на лампу, можна побачити купу різнокольорових іграшкових капсул, кожна з яких несе бажання та захоплення, що пробуджують юнацьку душу. Кількість капсул можна регулювати, а вміст замінювати так, як вам подобається. Від щоденних дрібниць до спеціальних прикрас кожен предмет, який ви кладете в капсули, стає унікальним власним оповіданням, таким чином викристалізуючи своє життя та душевний стан у певний час.

Килим

Folded Tones

Килим Килими за своєю суттю плоскі, метою було спростувати цей простий факт. Ілюзія тривимірності досягається всього трьома кольорами. Різноманітність тонів і глибина килима залежить від ширини та густини смуг, а не від великої палітри кольорів, яка може бути яскравою для певного простору, що дозволяє гнучко використовувати. Зверху чи далеко, килим нагадує складений аркуш. Однак, сидячи або лежачи на ньому, ілюзія складок може бути не відчутною. Це призводить до використання простих повторюваних ліній, які можна використовувати як абстрактний візерунок близько.

Паравент

Positive and Negative

Паравент Це продукт, який одночасно виконує функції та красу, приправлений натяком на культуру та коріння. «Позитивний та негативний» параван виступає як регульований та мобільний бар’єр для конфіденційності, який не виступає та не порушує простір. Ісламський мотив дає ефект мереживного відтінку, який віднімається і суттєвий вірш із матеріалу Кориану / Смоли. Подібно до інь яну, у поганому завжди є трохи хорошого і завжди в хорошому. Коли сонце сідає на «Позитивне і негативне», це справді його яскравий момент, а геометричні тіні фарбують приміщення.