Дизайн журналу
Дизайн журналу
Візуальна Ідентичність Пекарні

Mangata Patisserie

Візуальна Ідентичність Пекарні Mångata візуалізується шведською мовою як романтична сцена, блискуче, дорожнє відображення місяця створюється у нічному морі. Сцена є візуально привабливою і достатньо особливою для створення іміджу бренду. Колірна палітра, чорно-золота, імітує атмосферу темного моря, також додала бренду загадковий, розкішний штрих.

Назва проекту : Mangata Patisserie, Ім'я дизайнерів : M — N Associates, Прізвище клієнта : M — N Associates.

Mangata Patisserie Візуальна Ідентичність Пекарні

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.