Дизайн журналу
Дизайн журналу
Набір Для Приготування Вогню

Firo

Набір Для Приготування Вогню FIRO - це багатофункціональний та портативний кулінарний набір вагою 5 кг для кожного відкритого вогню. Піч вміщує 4 горщики, прикріплені до знімних конструкцій рейкових комод із поворотною підставкою для підтримки рівня їжі. Таким чином, FIRO можна легко та безпечно використовувати як шухляда без розливу їжі, поки піч лежить на півдорозі у вогні. Горщики використовуються для приготування їжі та їжі та обробляються столовим приладом, який затискає в кожній стороні горщики, щоб переносити їх у теплоізоляційні кишені, поки гарячі. Він також включає ковдру, яка також є сумкою, яка вміщує все корисне обладнання.

Назва проекту : Firo, Ім'я дизайнерів : Andrea Sosinski, Прізвище клієнта : NIMTSCHKE DESIGN - Andrea Sosinski.

Firo Набір Для Приготування Вогню

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.