Дизайн журналу
Дизайн журналу
Мистецтво

Metamorphosis

Мистецтво Сайт знаходиться в індустріальному регіоні Keihin в передмісті Токіо. Куріння диму послідовно з димоходів важких промислових заводів може зображати негативні зображення, такі як забруднення та матеріалізм. Однак фотографії були зосереджені на різних аспектах фабрик, що зображують її функціональну красу. Протягом дня труби та споруди створюють геометричні візерунки з лініями та текстурами, а масштаб на вивітрюваних об'єктах створює атмосферу гідності. Вночі заклади перетворюються на таємничу космічну фортецю, що складається з науково-фантастичних фільмів у 80-х.

Виставковий Плакат

Optics and Chromatics

Виставковий Плакат Назва «Оптика та хроматика» стосується дискусії між betweenете та Ньютоном щодо природи кольорів. Ця дискусія представлена зіткненням двох буквених композицій: одна обчислена, геометрична, з гострими контурами, інша спирається на імпресіоністичну гру різнобарвних тіней. У 2014 році цей дизайн послужив обкладинкою обкладинки виконавців серії Pantone Plus.

Розвага

Free Estonian

Розвага У цьому унікальному художньому творі Ольга Рааг використовувала естонські газети з того року, коли автомобіль спочатку був виготовлений у 1973 році. Жовті газети в Національній бібліотеці були сфотографовані, прибрані, відрегульовані та відредаговані для використання у проекті. Кінцевий результат був надрукований на спеціальному матеріалі, який використовується на автомобілях, який триває 12 років, а на його подачу знадобилося 24 години. Безкоштовний естонський - це машина, яка привертає увагу, оточуючи людей позитивною енергією та ностальгічними, дитячими емоціями. Це викликає цікавість та зацікавленість у всіх.

Суха Упаковка Для Чаю

SARISTI

Суха Упаковка Для Чаю Конструкція являє собою циліндричний контейнер з яскравими кольорами. Інноваційне та яскраве використання кольорів та форм створює гармонійний дизайн, що відображає рослинні настої SARISTI. Що відрізняє наш дизайн, це наша здатність надати сучасний вигляд сухій упаковці чаю. Тварини, які використовуються в упаковці, представляють емоції та умови, які люди часто відчувають. Наприклад, птахи Фламінго представляють любов, ведмідь Панда - розслаблення.

Упаковка Оливкової Олії

Ionia

Упаковка Оливкової Олії Оскільки стародавні греки раніше фарбували та проектували кожну амфору (контейнер) з оливковою олією окремо, вони вирішили зробити це сьогодні! Вони відродили та застосували це давнє мистецтво та традиції у сучасному сучасному виробництві, де кожна із 2000 виготовлених пляшок має різні візерунки. Кожна пляшка індивідуально розроблена. Це єдиний у своєму роді лінійний дизайн, натхненний давньогрецькими візерунками з сучасним відтінком, який відзначає старовинну спадщину оливкової олії. Це не замкнене коло; це пряма творча лінія, що розвивається. Кожна виробнича лінія створює 2000 різних конструкцій.

Брендинг

1869 Principe Real

Брендинг 1869 Principe Real - це готель типу "ліжко та сніданок", розташований у наймоднішому місці Лісабона - Principe Real. Мадонна щойно купила будинок у цьому районі. Цей готель типу "ліжко та сніданок" розташований у старовинному палаці 1869 року, зберігаючи старий шарм у поєднанні з сучасними інтер'єрами, надаючи йому розкішний вигляд та відчуття. Цей бренд був необхідний, щоб включити ці цінності у свій логотип та програми бренду, щоб відобразити філософію цього унікального житла. В результаті виходить логотип, що поєднує класичний шрифт, що нагадує старі номери дверей, з сучасною типографікою та деталями стилізованого значка ліжка в L Real.