Дизайн журналу
Дизайн журналу
Брошура

NISSAN CIMA

Брошура ・ Nissan об'єднав усі свої найсучасніші технології та мудрість, матеріали інтер'єру чудової якості та мистецтво японської майстерності ("MONOZUKURI" на японській мові), щоб створити розкішний седан неперевершеної якості - новий CIMA, єдиний флагман Nissan.・ Ця брошура розроблена не лише для того, щоб показати особливості продукту CIMA, але і для того, щоб наблизити до аудиторії впевненість і гордість Nissan у своїй майстерності.

Дизайн Упаковки Жувальної Гумки

ZEUS

Дизайн Упаковки Жувальної Гумки Конструкції упаковки для жувальної гумки. Концепція цих конструкцій - "стимулювання чутливості". Цілями продуктів є чоловіки у двадцятих роках, а такі інноваційні конструкції допомагають їм інстинктивно забирати продукцію в магазинах. Основні візуальні фільми виражають вражаючий світогляд природного явища, що асоціюється з кожним ароматом. THUNDER SPARK для ароматизованого та електризуючого аромату, SNOW STORM для заморожування та сильного охолоджуючого аромату та RAIN SHOWER для аромату зволоженого, соковитого та водянистого.

Фотохромна Будова Навісу

Or2

Фотохромна Будова Навісу Or2 - це конструкція одноповерхової покрівлі, яка реагує на сонячне світло. Полігональні сегменти поверхні реагують на ультрафіолетове світло, відображаючи положення та інтенсивність сонячних променів. Знаходячись у тіні, сегменти Or2 напівпрозорі білого кольору. Однак при попаданні сонячного світла вони набувають кольоровий колір, затоплюючи простір внизу різними відтінками світла. Протягом дня Or2 стає затіняючим пристроєм, пасивно контролюючи простір під ним. Вночі Or2 перетворюється на величезну люстру, поширюючи світло, яку протягом дня збирають інтегровані фотоелектричні осередки.

Етикетка І Упаковка Ігристого Вина

Il Mosnel QdE 2012

Етикетка І Упаковка Ігристого Вина Подібно до того, як озеро Ісео бризкає на березі Франціакорти, так ігристий вино змочує боки келиха. Концепція - це графічне перероблення форми озера і виражає всю потужність пляшки із запасом, що наливається у кришталевий стакан. Елегантний і жвавий етикет, збалансований за своєю графікою та кольорами, є сміливим рішенням з прозорого поліпропілену та повністю гарячого друку з фольгового золота, щоб подарувати нові відчуття. Виливання вина підкреслене на коробці, де навколо упаковки обертається графіка: простий та вражаючий, складений двома елементами slive et tiroir.

Візуальна Ідентичність

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Візуальна Ідентичність Le Coffret - це чарівне дизайнерське ліжко та сніданок в самому центрі Валле-д'Аоста. Проект був задуманий в абсолютній повазі автентичного стилю: тому кам'яні стіни, дерев’яні балки та антикварні меблі. Коло, що символізує небо над трикутником, що представляє гору, де розташований пансіон, від ідеї сходження людини в небо. Шрифт Onciale, перероблений в сучасній версії, щоб пам’ятати кельтські витоки Долини, правильно врівноважує і підтримує сильний і важливий символ, щоб нарешті отримати логотип, який легко визначити і легко кидається в очі.

Обкладинка Альбому

Haezer

Обкладинка Альбому Хейзер відомий своїм міцним басовим звучанням, епічним розривом із добре відшліфованими ефектами. Це такий звук, який виходить просто танцювальною музикою прямо вперед, але при уважному огляді чи прослуховуванні ви почнете виявляти кілька шарів частот у готовому творі. Для творчої концепції та виконання завданням було імітувати аудіо-досвід, відомий як Haezer. Стиль мистецтва зовсім не є типовим стилем танцювальної музики, завдяки чому Haezer є власним жанром.