Дизайн журналу
Дизайн журналу
Інсталяція На Робочому Столі

Wood Storm

Інсталяція На Робочому Столі Wood Storm - це настільна установка для візуального задоволення. Турбулентність повітряного потоку реалізується деревною завісою, підсиленою світлами, відлитими знизу для світу без тяжкості. Установка веде себе як нескінченний динамічний цикл. Він спрямовує навколо себе зору зору, щоб шукати початкову або кінцеву точку, оскільки аудиторії насправді танцюють під штормом.

Назва проекту : Wood Storm, Ім'я дизайнерів : Naai-Jung Shih, Прізвище клієнта : Naai-Jung Shih.

Wood Storm Інсталяція На Робочому Столі

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.