Дизайн журналу
Дизайн журналу
Конвертоване Пристрій Для Навчання

Pupil 108

Конвертоване Пристрій Для Навчання Учень 108: найдоступніший конвертований пристрій для Windows 8 для освіти. Новий інтерфейс і абсолютно новий досвід у навчанні. Учень 108 простягається як у планшетному, так і у ноутбуковому світі, перемикаючись між ними, щоб покращити ефективність у навчанні. Windows 8 відкриває нові можливості навчання, дозволяючи студентам повністю скористатися функцією сенсорного екрана та незліченною кількістю додатків. Pupil 108 - частина освітніх рішень Intel® - це найбільш доступне і підходяще рішення для аудиторій у всьому світі.

Обідній Стіл

Chromosome X

Обідній Стіл Обідній стіл, розроблений таким чином, щоб забезпечити місця для восьми людей, які взаємодіють у розташуванні стрілок. Зверху - абстрактний X, зроблений з двох різних частин, акцентованих глибокою лінією, тоді як той самий абстрактний X відображений на підлозі з базовою структурою. Біла конструкція складається з трьох різних деталей для легкої збірки та транспортування. Крім того, контраст тикового шпону верхнього та білого для основи був вибраний для полегшення нижньої частини, надаючи більше уваги верхній частині неправильної форми, тим самим надаючи натяк на різну взаємодію користувачів.

Оптична Установка

Opx2

Оптична Установка Opx2 - це оптична установка, яка досліджує симбіотичний зв’язок між природою та технологією. Зв'язок, де структури, повторення та ритм описують як природні утворення, так і операції обчислювальних процесів. Геометрія встановленої потужності, моментна непрозорість та / або щільність подібні до явища руху по ниві або пояснюються технологією при перегляді бінарного коду. Opx2 будує складну геометрію і кидає виклик сприйняттю об'єму та простору.

Відривний Пристрій Для Навчання

Unite 401

Відривний Пристрій Для Навчання Об'єднайте 401: ідеальний дует для освіти. Поговоримо про командну роботу. Завдяки неймовірно універсальному дизайну 2 в 1, Unite 401 є ідеальним пристроєм для студентських навчальних середовищ. Поєднання планшета та ноутбука забезпечує найпотужніше мобільне рішення для освіти, наділене безпечним дизайном mgseries за найрозумнішою ціною.

Офісний Малий Масштаб

Conceptual Minimalism

Офісний Малий Масштаб Дизайн інтер'єру облямований естетичним, але не функціональним мінімалізмом. Простір відкритого плану підкреслюється чистими лініями, великими заскленими отворами, які дозволяють отримати багато природного денного світла, що дозволяє лінії та площині стати основними структурними та естетичними елементами. Відсутність прямих кутів визначала необхідність прийняття більш динамічного виду простору, тоді як вибір світлої кольорової палітри в поєднанні з різноманітністю матеріалу та текстури дозволяє забезпечити єдність простору та функцій. Незавершені бетонні оздоблення піднімають до стін, щоб додати контраст між біло-м’яким і шорстко-сірим.

Сад

Tiger Glen Garden

Сад Сад Тигра Глена - це споглядальний сад, побудований у новому крилі Музею мистецтв Джонсона. Він натхненний китайською притчею, яка називається "Три смішника тигрового глена", в якій троє чоловіків долають свої сектантські відмінності, щоб знайти єдність дружби. Сад був спроектований у суворому стилі під назвою karesansui японською мовою, в якому створюється зображення природи з розташуванням каменів.