Роздрібний Магазин Наш світ вразив безпрецедентний вірус у 2020 році. Перший флагман Atelier Intimo, розроблений O and O Studio, натхненний концепцією Rebirth of the Scorched Earth, що передбачає інтеграцію цілющої сили природи, що дає людству нову надію. У той час як створений драматичний простір, який дозволяє відвідувачам проводити моменти, уявляючи та фантазуючи в такому часі та просторі, також створено серію художніх інсталяцій, щоб повністю продемонструвати справжні характеристики бренду. «Флагман» — це не звичайний торговий простір, це сценічна сцена Atelier Intimo.
![Архітектура](images/architecture.jpg)
![Мода](images/fashion.jpg)
![Графіка](images/graphics.jpg)