Дизайн журналу
Дизайн журналу
Столові Прибори

Ingrede Set

Столові Прибори Набір столових приладів Ingrede створений для висловлення потреби в досконалості в повсякденному житті. Набір вилки, ложки та гніздо для ножа разом за допомогою магнітів. Столові прибори стоїть вертикально і створює гармонію до столу. Математичні фігури дозволили побудувати одну форму рідини, яка складається з трьох різних частин. Такий підхід створює нові можливості, які можна застосувати до багатьох різних продуктів, таких як посуд та інший посуд.

Послуга Музичних Рекомендацій

Musiac

Послуга Музичних Рекомендацій Musiac - це механізм музичних рекомендацій, використовуючи активну участь, щоб знайти точні варіанти для своїх користувачів. Він спрямований на те, щоб запропонувати альтернативні інтерфейси для виклику алгоритму автократії. Фільтрація інформації стала неминучим підходом до пошуку. Однак це створює ехо-камерні ефекти та стримує користувачів у зоні їх комфорту, суворо дотримуючись їхніх уподобань. Користувачі стають пасивними і перестають ставити під сумнів варіанти, які надає машина. Витрата часу на перегляд варіантів може збільшити величезні біологічні витрати, але саме зусилля створюють значущий досвід.

Житловий Прототип

No Footprint House

Житловий Прототип NFH розроблений для серійного виробництва на основі більшого набору інструментів збірних типологій житла. Перший прототип був побудований для голландської родини на південному заході Коста-Ріки. Вони обрали конфігурацію з двома спальнями зі сталевою конструкцією та обробкою із соснових порід, яку перевозили на цільове місце на одній вантажівці. Будівля розроблена навколо центрального сервісного сердечника з метою оптимізації логістичної ефективності щодо збирання, обслуговування та використання. Проект прагне до інтегральної стійкості з точки зору економічних, екологічних, соціальних та просторових показників.

Готель

LiHao

Готель Повернення до природи, культурної станції міста. Створіть вишуканий спосіб життя. Виключно насолоджуватися тихою і тихою. Готель розташований у шумній зоні розвитку високих технологій Baoding. Дизайнер переосмислює міський курортний готель цілісним мисленням шляхом повторного поєднання навколишнього середовища, архітектури, ландшафту та інтер’єру, щоб створити витончений, природний та комфортний готельний простір. Нехай ділові мандрівники відчувають себе заможними у тиші, крадіжки на південне дозвілля.

Торгові Офіси

Suzhou·Merchants Great Lakes Century

Торгові Офіси З водою як дзеркальною поверхнею зображення висоти споруди; при скульптурі та насадженнях як елементах інтерес до води формується через декор; при плаваючих посадках та зміні фонтанів та художніх вогнів інтерес формується ; З водою як душею поєднання мистецтва та функції виводиться через переломний простір; широкий басейн, на сонці, брижі води, прозора та прозора, сяюча, крізь яскраву воду, чітко бачить ставлення кожної плитки, здається, що вона також очищає людський розум загалом.

Багатоквартирний Корпус

Best in Black

Багатоквартирний Корпус Best in Black - проект, спрямований на створення нового типу житлового будинку. Дизайн інтер'єру квартир являє собою індустріальний дизайн, що відповідає мексиканській архітектурі, вибрані матеріали - це ідея для дива в громадських приміщеннях і теплий вигляд квартир, що контрастує з чистим тверезим фасадом. Чотири фасади чітко натхненні випадковим розміщенням ігрових форм Tetris, що утворюють стіни та вікна будівлі, створюючи освітлені атмосфери, що створюють комфорт для користувача.