Дизайн журналу
Дизайн журналу
Трансформативна Шина

T Razr

Трансформативна Шина Найближчим часом перед дверима бум розвитку електричного транспорту. Як виробник автозапчастин, Maxxis продовжує думати, як він може спроектувати можливу розумну систему, яка може брати участь у цій тенденції і навіть допомогти прискорити її. T Razr - це розумна шина, розроблена для потреб. Вбудовані датчики активно виявляють різні умови руху та подають активні сигнали для перетворення шини. Збільшені протектори розтягуються та змінюють контактну область у відповідь на сигнал, тому покращують продуктивність тяги.

Чайник

Grundig Serenity

Чайник Serenity - це сучасний виробник чаю, який фокусується на радісному користуванні. Проект в основному зосереджений на естетичних елементах та досвіді користувачів, оскільки головна мета пропонує продукт відрізнятися від існуючих. Док чайника є меншим, ніж корпус, що дозволяє продукту дивитись над землею, що приносить унікальну ідентичність. Злегка зігнутий корпус у поєднанні з нарізаними поверхнями також підтримує унікальну ідентичність виробу.

Люстра

Lory Duck

Люстра Качка Lory створена як система підвісу, зібрана з модулів, виготовлених з латуні та епоксидного скла, кожен з яких нагадує качку, яка без зусиль ковзає по прохолодних водах. Модулі також пропонують налаштування; з дотиком, кожен може бути відрегульований так, щоб стикатися з будь-яким напрямком і висіти на будь-якій висоті. Основна форма лампи народилася відносно швидко. Однак, для нездатного балансу та найкращого вигляду з усіх можливих куточків знадобилися місяці досліджень та розробок з незліченною кількістю прототипів.

Колекція Жіночого Одягу

Hybrid Beauty

Колекція Жіночого Одягу Дизайн колекції Hybrid Beauty полягає у використанні милості як механізму виживання. Основні милі риси - це стрічки, фальбони та квіти, і їх переробляють традиційними методами млин та кутюр. Це відтворює старі методи кутюр до сучасного гібриду, який є романтичним, темним, але також вічним. Весь процес дизайну Hybrid Beauty сприяє стійкості для створення вічних дизайнів.

Світлий Портал Майбутнього Залізничного Міста

Light Portal

Світлий Портал Майбутнього Залізничного Міста Світло Портал - це головний план міста Yibin Highspeed Rail City. Реформа способу життя рекомендує всім віком круглий рік. Поруч із залізничною станцією швидкісного вокзалу Ібіна, яка діяла з червня 2019 року, Центр Гренландії Yibin складається з 160-метрових висот із вежами-близнюками змішаного призначення, що поєднує архітектуру та природу з бульваром ландшафту протяжністю 1 км. Ібін має історію більше 4000 років, накопичуючи мудрість і культуру так, як осад у річці ознаменував розвиток Ібіна. Вежі-близнюки служать легким порталом для орієнтування відвідувачів, а також орієнтиром для збирання жителів.

Стоматологічна Клініка

Clinique ii

Стоматологічна Клініка Clinique ii - це приватна ортодонтична клініка для керівника думок та просвітників, яка застосовує та досліджує найсучасніші методи та матеріали зі своєї дисципліни. Архітектори задумали концепцію імплантації, засновану на типовому ортодонтичному використанні високоточних медичних приладів як принципу дизайну у просторі. Внутрішні стінові поверхні та меблі безперешкодно зливаються у білу оболонку із сплеском жовтого кориану, куди імплантують передові медичні технології.