Дизайн журналу
Дизайн журналу
Флагманський Чайний Магазин

Toronto

Флагманський Чайний Магазин Найжвавіший торговий центр Канади представляє новий дизайн магазину фруктового чаю від Studio Yimu. Проект флагманського магазину ідеально підходить для брендингу, щоб стати новою точкою доступу в торговому центрі. Натхненний канадським пейзажем, прекрасний силует канадської Блакитної гори відбитий на фоні стіни по всьому магазину. Щоб втілити концепцію в реальність, Studio Yimu створила вручну скульптуру 275 см x 180 см x 150 см, яка забезпечує повну взаємодію з кожним клієнтом.

Павільйон

Big Aplysia

Павільйон У процесі розвитку міст неминуче виникне таке ж забудоване середовище. Традиційні будівлі також можуть здатися похмурими та відчутними. Поява ландшафтної архітектури особливої форми пом’якшує стосунки між людьми в архітектурному просторі, стає місцем для огляду визначних пам’яток і активізує життєву силу.

Виставковий Зал

CHAMELEON

Виставковий Зал Тема вітальні - це технологія, яка обслуговує виставкові місця. Технологічні лінії на стелі та стінах, розроблені як вираження технології взуття, що демонструються у всіх салонах, імпорт та виготовлення на заводі, який знаходиться поруч із будівлею. Стіни та стіни, які проектували з вільною формою, хоча в ідеалі збирайте, використовуйте технологію CAD-CAM. .

Виставковий Зал

From The Future

Виставковий Зал Виставковий зал: у виставковій залі демонструються навчальне взуття та спортивне спорядження, виготовлене за технологією інжекцій. Місце, схоже, виготовлене з пресуванням прес-форми. У способі виготовлення місця предмети меблів так, ніби поєднуються з виготовленими в ливарній формі, щоб генерувати ціле. Грубі швейні стежки, що на стелі, пом’якшують всю технологічну візуальність.

Бутик І Шоу-Рум

Risky Shop

Бутик І Шоу-Рум Ризиковий магазин був розроблений і створений компанією Smallna, дизайнерською студією та старовинною галереєю, заснованою Пьотром Плоскі. Завдання поставило багато проблем, оскільки бутик розташований на другому поверсі житлового будинку, не має вітрини і має площу всього 80 кв.м. Тут виникла ідея подвоїти площу, використовуючи як простір на стелі, так і площу підлоги. Досягається гостинна домашня атмосфера, навіть якщо меблі насправді вивішені перекриттям на стелі. Ризикований магазин розрахований на всі правила (він навіть не сприймає тяжкості). Це повністю відображає дух бренду.

Гостинна Стадіон

San Siro Stadium Sky Lounge

Гостинна Стадіон Проект нових лаунжів Sky - це лише перший крок величезної програми реновації, яку AC Milan та FC Internazionale спільно з муніципалітетом Мілана здійснюють з метою перетворення стадіону San Siro у багатофункціональний заклад, здатний приймати всіх важливі події, з якими відбудеться Мілано під час майбутнього EXPO 2015. Після успіху проекту skybox, Ragazzi & Partners здійснили ідею створити нову концепцію просторів гостинності поверх головної грандіозної трибуни стадіону Сан Сіро.