Дизайн журналу
Дизайн журналу
Магазин

Munige

Магазин Від зовнішнього та внутрішнього приміщення до всієї будівлі сповнено конкретного матеріалу, доповненого чорним, білим та кількома кольорами дерева, разом створюючи прохолодний тон. Сходи в центрі простору набувають провідну роль, різноманітні кутові складені форми - це як конус, що підтримує весь другий поверх, і з'єднуються з розширеною платформою на першому поверсі. Простір, як повністю частина.

Ресторан І Бар

Kopp

Ресторан І Бар Дизайн ресторану повинен бути привабливим для клієнтів. Інтер’єри повинні залишатися свіжими та привабливими для майбутніх тенденцій дизайну. Нетрадиційне використання матеріалів - це один із способів залучити клієнтів до декору. Kopp - ресторан, який був розроблений з цією думкою. Копп місцевою гоанською мовою означає келих напою. Вір, утворений при перемішуванні напою в склянці, візуалізувався як концепція при розробці цього проекту. Він зображує філософію дизайну повторення модуля, що генерує візерунки.

Житловий Будинок

DA AN H HOUSE

Житловий Будинок Це індивідуальне місце проживання на основі користувачів. Відкритий простір у приміщенні з'єднує вітальню, їдальню та робочий простір за допомогою руху потоку свободи, а також приносить зелене світло та балкон. Ексклюзивні ворота для домашніх тварин можна знайти в кімнаті кожного члена сім’ї. Плоский і безперешкодний потік руху зумовлений дизайном без дверей. Наведені вище акценти повинні бути розроблені для задоволення звичок користувачів, ергономічного та креативного поєднання ідей.

Салон Краси

Shokrniya

Салон Краси Дизайнер націлився на розкішне та надихаюче середовище та створив окремі простори з різними функціями, які є одночасно частинами цілої структури. Колір бежевого як одного з розкішних кольорів Ірану був обраний для розробки ідеї проекту. Проміжки відображаються у вигляді коробок у двох кольорах. Ці коробки закриті або напівзакриті без будь-яких акустичних або нюхових порушень. Клієнт матиме достатньо місця для перегляду приватного подиву. Адекватне освітлення, правильний вибір рослин та використання відповідного відтінку кольори для інших матеріалів були важливими проблемами.

Ресторан

MouMou Club

Ресторан Будучи Шабу Шабу, дизайн ресторану приймає дерев’яний, червоний і білий кольори, щоб подарувати традиційне відчуття. Використання простих контурних ліній затримує візуальну увагу клієнтів щодо повідомлень про їжу та дієту. Оскільки якість їжі є головною проблемою, ресторан є компонуванням з елементами ринку свіжих продуктів. Будівельні матеріали, такі як цементні стіни та підлога, використовуються для побудови ринку великого лічильника свіжих продуктів. Ця настройка імітує реальні заходи з придбання ринку, де клієнти можуть побачити якість продуктів, перш ніж робити вибір.

Арт-Магазин

Kuriosity

Арт-Магазин Kuriosity включає інтернет-роздрібну платформу, пов'язану з цим першим фізичним магазином, де представлений вибір моди, дизайну, виробів ручної роботи та мистецьких робіт. Kuriosity - це більше, ніж типовий роздрібний магазин, розроблений як кураторний досвід відкриття, де продукція на дисплеї доповнюється додатковим шаром насиченого інтерактивного медіа, який служить для залучення та взаємодії із замовником. Емблематичний віконний віконний куточок Kuriosity змінює колір, щоб привабити, і коли клієнти проходять повз, приховані вироби у коробках за, здавалося б, нескінченним скляним порталом загоряються, запрошуючи їх зайти.