Дизайн журналу
Дизайн журналу
Будинок

Dezanove

Будинок Натхнення архітектора прийшло з рекультивованих евкаліптових дерев "батеїв". Це майданчики для виготовлення мідій на лимані, які є дуже важливою місцевою промисловістю в регіоні "Ріа да Аруса", Іспанія. На цих платформах використовується деревина евкаліпта, в регіоні є розширення цього дерева. Вік деревини не приховується, і різні зовнішні та внутрішні грані деревини використовуються для створення різних відчуттів. Будинок намагається запозичити традиції оточення та розкрити їх через історію, розказану в дизайні та деталізації.

Ресторан

Xin Ming Yuen

Ресторан Вхід - це парад контрастних матеріалів, конструкцій та кольорів. Приймальна зона - це простір спокійного комфорту. Сприятливі візерунки стикаються з грайливими прикрасами. Ззаду - динамічна зона бару в межах спокою. Традиційний китайський персонаж із світлодіодними фарами Хуя додає відчуття футуризму. Проїжджаючи через делікатно прикрашену покрівлю монастир - це обідня зона. Прикрашений квітковими, вуглеводними рибними зображеннями, рельєфними вітражними екранами та шафами древнього трав'яниста Бай Зі - це візуальна мандрівка часом та культурними реліквіями в моді.

Торгові Площі

Portugal Vineyards

Торгові Площі Концепт-магазин Португалія Виноградники - це перший магазин фізичних товарів для онлайн-спеціалістів з організації вин. Розташований поруч із штаб-квартирою компанії, що виходить на вулицю і займає 90 м2, магазин складається з відкритого плану, позбавленого перегородок. Інтер'єр - це сліпуче білий і мінімальний простір з круговою циркуляцією - біле полотно для того, щоб португальське вино сяяло і було видно. Полиці вирізані зі стін по відношенню до винних терас на 360 градусних захоплюючих роздрібних умовах без лічильника.

Виставковий Зал

City Heart

Виставковий Зал Від архітектури міста до індексу, щоб зрозуміти та зважити баланс дизайну, вираз міста стиснувся у три кутові простори, через міське будівництво та розвиток для просування підприємств, перспектив міста та людей на зміну міста та міських характеристик та містобудування складання клімату в обмін, щоб висловити дизайнерське розуміння міста, більше побачити минуле міста, щоб побачити його майбутнє.

Кінний Комплекс

Emerald

Кінний Комплекс Цілісний архітектурно-просторовий проект зображення, що об'єднує всі шість будівель, виявляє функціональну ідентичність кожної. Розширені фасади арен і конюшень, спрямовані до адміністративного композитного ядра. Шестигранна будівля у вигляді кришталевої сітки лежить у дерев'яному каркасі, як у намисті. Настінні трикутники прикрашені розсипом скла у вигляді смарагдових деталей. Вигнута біла конструкція підсвічує головний вхід. Фасадна сітка також є частиною внутрішнього простору, де середовище сприймається через прозору павутину. Інтер’єри продовжують тему дерев’яних конструкцій, використовуючи масштаб елементів до більш пропорційного людському масштабу.

Кафе

Perception

Кафе Це невелике тепле дерев'яне кафе, розташоване на розі перехрестя в тихому районі. Централізована зона відкритої підготовки надає відвідувачам численні та великі враження від виступу баристів скрізь, де є барне сидіння або сидіння за столом у кафе. Стельовий об'єкт під назвою "Дерево затінення" починається з тильної сторони зони підготовки, і він охоплює зону споживача, щоб зробити всю атмосферу цього кафе. Це дає незвичний просторовий ефект для відвідувачів, а також стає засобом для людей, які хочуть загубитися в думках зі смаками кави.