Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Monochromatic Space

Житловий Будинок Монохроматичний простір - це будинок для сім’ї, і проект полягав у перетворенні житлової площі на всьому рівні землі, щоб враховувати конкретні потреби нових власників. Він повинен бути доброзичливим для людей похилого віку; мати сучасний дизайн інтер’єру; достатньо прихованих місць зберігання; і дизайн повинен включати для повторного використання старих меблів. Компанія Summerhaus D'zign займалася консультантами з дизайну інтер'єрів, створюючи функціональний простір для повсякденного життя.

Магазин Дитячого Одягу

PomPom

Магазин Дитячого Одягу Сприйняття частин і цілого сприяє геометрії, легко визначити, надаючи акцент продуктам, що продаються. Труднощі підсилювали у творчому акті великим променем, який розбивав простір, вже малих розмірів. Варіант нахилу стелі, маючи еталонні заходи вітрини, балки та задньої частини магазину, став початком жеребкування до решти програми; тираж, виставка, прилавок обслуговування, комод та зберігання. Нейтральний колір домінує в просторі, перемежований сильними кольорами, що позначають і впорядковують простір.

Розкішний Салон

Scotts Tower

Розкішний Салон Вежа Скоттс - це провідна житлова забудова в самому центрі Сінгапуру, створена для задоволення попиту на високо пов'язані, високофункціональні резиденції в міських населених пунктах все більшою кількістю підприємців, які працюють з дому та молодих фахівців. Для виявлення бачення, що архітектор - Бен ван Беркель з UNStudio - мав "вертикальне місто" з чіткими зонами, які зазвичай розкидалися б горизонтально по міському кварталу, ми запропонували створити "простори всередині простору", де простори можуть трансформуватися як закликають різні ситуації.

Домашній Сад

Oasis

Домашній Сад Сад, що оточує історичну віллу в центрі міста. Довга і вузька ділянка з перепадами висот 7м. Площа була розділена на 3 рівні. Найнижчий передній сад поєднує вимоги консерватора та сучасного саду. Другий рівень: Сад відпочинку з двома альтанками - на даху підземного басейну та гаража. Третій рівень: Лісовий дитячий сад. Проект мав на меті відвернути увагу від шуму міста та повернутись до природи. Ось чому сад має цікаві особливості води, такі як водні сходи та водна стіна.

Магазин

Munige

Магазин Від зовнішнього та внутрішнього приміщення до всієї будівлі сповнено конкретного матеріалу, доповненого чорним, білим та кількома кольорами дерева, разом створюючи прохолодний тон. Сходи в центрі простору набувають провідну роль, різноманітні кутові складені форми - це як конус, що підтримує весь другий поверх, і з'єднуються з розширеною платформою на першому поверсі. Простір, як повністю частина.

Ресторан І Бар

Kopp

Ресторан І Бар Дизайн ресторану повинен бути привабливим для клієнтів. Інтер’єри повинні залишатися свіжими та привабливими для майбутніх тенденцій дизайну. Нетрадиційне використання матеріалів - це один із способів залучити клієнтів до декору. Kopp - ресторан, який був розроблений з цією думкою. Копп місцевою гоанською мовою означає келих напою. Вір, утворений при перемішуванні напою в склянці, візуалізувався як концепція при розробці цього проекту. Він зображує філософію дизайну повторення модуля, що генерує візерунки.