Дизайн журналу
Дизайн журналу
Скульптура

Atgbeyond

Скульптура Сіань розташований на стартовому місці Великого шовкового шляху. У творчому дослідницькому процесі мистецтва вони поєднують сучасну природу готелю марки Xi'an W, особливу історію та культуру Xi'an та чудові мистецькі історії династії Тан. Поп у поєднанні з графіті-мистецтвом став мистецьким вираженням готелю W, який мав глибокий вплив.

Ребрендинг Гавані Yong

Hak Hi Kong

Ребрендинг Гавані Yong Пропозиція використовує три концепції для відновлення системи ІС для рибальського порту Йонг-Ан. Перший - це створення нового логотипу із специфічним візуальним матеріалом, витягнутим із культурних особливостей громади Хакка. Наступним кроком є перевтілення розважального досвіду, потім створіть два персонажі талісмана, що представляють, і нехай вони з’являться в нових атракціонах для наведення туриста в порт. І останнє, але не менш важливе, стругання дев’яти плям всередині, оточення розважальних заходів та смачної кухні.

Виставковий Дизайн

Tape Art

Виставковий Дизайн У 2019 році візуальну вечірку ліній, кольорові шматки та флуоресценцію виблискували Тайбей. Це виставка мистецтва Tape That, організована FunDesign.tv та Tape That Collective. Різні проекти з незвичайними ідеями та технікою були представлені у 8 стрічкових арт-інсталяціях та експонували понад 40 стрічкових картин разом із відеозаписами про творчість художників у минулому. Вони також додавали блискучих звуків та світла, щоб перетворити подію на захоплююче мистецтво, а матеріали, які вони застосовували, включали тканинні стрічки, клейкі стрічки, паперові стрічки, казки для упаковки, пластикові стрічки та фольги.

Перукарня

Vibrant

Перукарня Захоплюючи суть ботанічного образу, небо-сад був створений на всьому проході, одразу ж вітаючи гостей полазити під ним, відсунувшись від натовпу, вітаючи їх з під'їзду. Заглядаючи далі в простір, звужений макет розширюється вгору з детальними золотистими підйомами. Ботанічні метафори все ще яскраво виражаються по всій кімнаті, замінюючи шум суєти, що лунає з вулиць, і тут стає таємним садом.

Приватне Проживання

City Point

Приватне Проживання Дизайнер шукав натхнення у міського пейзажу. Тим самим мальовничий міський простір «поширився» на житловий простір, охарактеризувавши проект метрополітенською темою. Темні кольори підсвічували світлом, щоб створити чудові візуальні ефекти та атмосферу. Прийнявши мозаїку, картини та цифрові відбитки з висотних будівель, враження сучасного міста внесли в інтер’єр. Дизайнер доклав великих зусиль до просторового планування, особливо зосередившись на функціональності. Результатом було стильне та розкішне житло, яке було достатньо просторим для обслуговування 7 людей.

Монтажне Мистецтво

Inorganic Mineral

Монтажне Мистецтво Натхнений глибокими почуттями до природи та досвідом архітектора, Лі Чі зосереджується на створенні унікальних ботанічних мистецьких установок. Розмірковуючи над природою мистецтва та досліджуючи творчі прийоми, Лі перетворює життєві події у формалізовані художні твори. Тема цієї серії робіт - дослідити природу матеріалів та те, як матеріали можна реконструювати за допомогою естетичної системи та нової перспективи. Лі також вважає, що перероблення та реконструкція рослин та інших штучних матеріалів може зробити природний ландшафт емоційно вплинутим на людей.