Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офісний Сервіс

Miyajima Insurance

Офісний Сервіс Концепція проекту - «з'єднати офіс з містом», скориставшись перевагою навколишнього середовища. Сайт розташований на тому місці, де оглядає місто. Для її досягнення прийнято простір у формі тунелю, який проходить від вхідних воріт до кінця офісного приміщення. Лінія деревини стелі та чорний проміжок, на якому встановлені світильники та кондиціонери, підкреслюють напрямок до міста.

Крісло

Lollipop

Крісло Крісло Lollipop - це поєднання незвичайних форм і модних кольорів. Її силуети та кольорові елементи повинні були віддалено виглядати як цукерки, але при цьому крісло повинно вписуватися в інтер’єри різних стилів. Форма чупа-чупс лягла в основу підлокітників, а спинка і сидіння виконані у вигляді класичних цукерок. Крісло Lollipop створене для людей, які люблять сміливі рішення та моду, але не хочуть відмовлятися від функціональності та комфорту.

М'які Акустичні Панелі

University of Melbourne - Arts West

М'які Акустичні Панелі Наш короткий запит полягав у постачанні та встановленні безлічі тканинних акустичних панелей з різними розмірами, кутами та формами. Початкові прототипи побачили зміни як в конструкції, так і в фізичних засобах встановлення та підвішування цих панелей від стін, стелі та з нижньої сторони сходів. Саме в цей момент ми зрозуміли, що існуючі фірмові підвісні системи для стельових панелей не є адекватними для наших потреб, і ми створили свою власну.

Завивка Для Заліза

Nano Airy

Завивка Для Заліза Нано-повітряний щипчик для завивки використовує інноваційну технологію негативних іонів. Зберігає гладку текстуру, м'який блискучий завиток протягом тривалого часу. Трубка для завивки зазнала нанокерамічного покриття, відчуває себе дуже гладкою. Він завиває волосся ніжно і швидко теплим повітрям негативних іонів. У порівнянні з кучерявими прасками без повітря, ви можете закінчити більш м’яку якість волосся. Основний колір виробу - м’який, теплий і чисто матовий білий, а колір акценту - рожеве золото.

Ресторан

Yuyuyu

Ресторан Сьогодні на ринку в Китаї існує досить багато цих змішаних сучасних конструкцій, як правило, заснованих на традиційних конструкціях, але з сучасними матеріалами або новими виразами. Yuyuyu - китайський ресторан, дизайнер створив новий спосіб виразити східний дизайн, нову інсталяцію, що складається з ліній і крапок, простягнуті від дверей до внутрішньої сторони ресторану. Зі зміною часів змінюється і естетична вдячність людей. Для сучасного східного дизайну інновації дуже необхідні.

Ресторан

Yucoo

Ресторан З поступовою зрілістю естетики та естетичними змінами людини сучасний стиль, що підкреслює самості та індивідуальність, став важливими елементами дизайну. Цей випадок - це ресторан, дизайнер хоче створити споживчий космічний досвід для споживачів. Світло-блакитні, сірі та зелені рослини створюють природний затишок та невимушеність для простору. Люстра, виготовлена рукотворним ротангам та металом, пояснює зіткнення людини та природи, демонструючи життєву силу всього ресторану.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.