Дизайн журналу
Дизайн журналу
Розкладний Табурет

Tatamu

Розкладний Табурет До 2050 року дві третини земного населення проживатимуть у містах. Основна амбіція Tatamu - забезпечити гнучкі меблі для людей, чий простір обмежений, включаючи тих, хто часто пересувається. Метою є створення інтуїтивно зрозумілих меблів, які поєднують в собі стійкість із надто тонкою формою. Для розгортання табурета потрібен лише один закручуючий рух. Хоча всі петлі, виготовлені з міцної тканини, зберігаючи її легку вагу, дерев’яні сторони забезпечують стабільність. Після того, як тиск чиниться на нього, стілець лише зміцнюється, оскільки його шматки фіксуються разом, завдяки унікальному механізму та геометрії.

Фотографія

The Japanese Forest

Фотографія Японський ліс сприймається з японської релігійної точки зору. Однією з давніх релігій Японії є анімізм. Анімізм - це віра, що нелюдські істоти, натюрморт (мінерали, артефакти тощо) та невидимі речі теж мають намір. Фотографія схожа на цю. Масару Егучі знімає щось, що викликає відчуття в темі. Дерева, трава та мінерали відчувають волю до життя. І навіть артефакти, такі як дамби, що залишилися в природі надовго, відчувають волю. Так само, як ви бачите недоторкану природу, майбутнє побачить теперішні пейзажі.

Колекція Косметики

Woman Flower

Колекція Косметики Ця колекція натхненна перебільшеними стилями одягу середньовічних європейських дам та формами пташиного польоту. Дизайнер витягнув форми цих двох і використав їх як творчі прототипи та поєднав з дизайном виробів для формування неповторної форми та почуття моди, демонструючи насичену та динамічну форму.

Дизайн Книги

Josef Koudelka Gypsies

Дизайн Книги Йозеф Куделка, всесвітньо відомий фотограф, проводив свої фотовиставки у багатьох країнах світу. Після довгого очікування нарешті в Кореї відбулася виставка циганських тематик Куделка, і його фотокнига була зроблена. Оскільки це була перша виставка в Кореї, від автора було прохання про те, щоб він хотів зробити книгу, щоб він міг відчути себе Кореєю. Hangeul і Hanok - корейські букви та архітектура, які представляють Корею. Текст посилається на розум, а архітектура означає форму. Надихнувшись цими двома елементами, він хотів створити спосіб виразити характеристики Кореї.

Публічне Мистецтво

Flow With The Sprit Of Water

Публічне Мистецтво Часто навколишнє середовище забруднюється між- та внутрішньоособистими дисонансами їх мешканців, що призводить до видимого та невидимого хаосу в оточенні. Несвідомий ефект цього розладу полягає в тому, що мешканці регресують у неспокій. Це звичне та циклічне збудження впливає на тіло, розум та дух. Скульптури скеровують, доглядають, очищають та зміцнюють позитивне «чі» простору, зосереджуючи увагу на приємних та мирних результатах. З тонким зрушенням їхнього середовища громадськість орієнтується на рівновагу між їх внутрішньою та зовнішньою реальністю.

Дизайн Бренду

Queen

Дизайн Бренду Розширений дизайн заснований на концепції королеви та шахової дошки. Завдяки двом кольорам чорному та золотому, дизайн повинен передати відчуття високого класу та перетворити візуальне зображення. Окрім металевих та золотих ліній, що використовуються у самому виробі, елемент сцени побудований для того, щоб унеможливити шахове військове враження, і ми використовуємо координацію сценічного освітлення для створення диму та світла війни.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.