Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вілла

Tranquil Dwelling

Вілла Дизайн використовує дизайнерські прийоми формальної рівноваги як допоміжні засоби для передачі східної художньої концепції. Він приймає елементи бамбука, орхідеї, цвітіння сливи та ландшафту. Простий екран утворений розширенням бамбукової форми шляхом відрахування конкретної форми, і він зупиняється там, де повинен зупинитися. Планування вітальні та їдальні вгору та вниз визначають обмеження простору та втілюють східну перспективу просторою, яка є рідкісною та печворковою. Навколо теми простого життя та легкої подорожі, рухливі лінії чіткі, це нова спроба для середовища проживання людей.

Брендинг Салону Краси

Silk Royalty

Брендинг Салону Краси Мета процесу брендування - віднести бренд до категорії високого класу, подивившись та відчувши пристосування до світових тенденцій у макіяжі та догляді за шкірою. Елегантний у своєму інтер’єрі та екстер’єрі, пропонуючи клієнтам розкішний відпочинок, щоб відійти до самообслуговування, залишаючи оновлене. Успішне передавання досвіду споживачам було закладено в процес проектування. Тому салон Alharir був розроблений, висловлюючи жіночність, візуальні елементи, пишні кольори та фактури з увагою до тонких деталей, щоб додати більше впевненості та комфорту.

Розумна Кухонна Млина

FinaMill

Розумна Кухонна Млина FinaMill - це потужний кухонний млин зі змінними стручками спецій, які можна багаторазово використовувати. FinaMill - це простий спосіб підняти кулінарію із сміливим смаком свіжомелених спецій. Просто наповніть багаторазові стручки сухими спеціями або зеленню, зафіксуйте стручок на місці та натисніть кнопку, подрібніть точну кількість спеції, яка вам потрібна. Поміняйте стручки спецій всього за кілька кліків і продовжуйте готувати. Це одна шліфувальна машина для всіх ваших спецій.

Квартира

Nishisando Terrace

Квартира Цей кондомініум, що складається з 4 триповерхових будинків нижнього об’єму, стоїть на ділянці біля центру міста. Кедрові решітки, що оточують зовні будівлю, захищають конфіденційність та уникають стримування деградації корпусу будівлі через пряме сонячне світло. Навіть із простим квадратичним планом, спіральна 3D-конструкція, виконана шляхом з’єднання приватного саду різного рівня, кожна кімната та східчастий зал забезпечують максимальний об’єм цієї будівлі. Зміна фасаду кедрових дощок та контрольовані пропорції можуть дозволити цій будівлі продовжувати бути органічною та поєднуватися з миттєвими змінами в місті.

Сімейний Торговий Центр

Funlife Plaza

Сімейний Торговий Центр Funlife Plaza - це сімейний торговий центр для дозвілля та навчання дітей. Покликаний створити коридор гоночних автомобілів для дітей, щоб їздити на машинах під час покупок батьків, будиночок на дереві для дітей, який слідкує та грає всередині, "стелю-лего" із прихованою назвою торгового центру, щоб надихнути дітей на уяву. Простий білий фон із червоним, жовтим та синім, нехай діти малюють та розфарбовують його на стінах, підлозі та туалеті!

Дизайн Інтер’Єру

Suzhou MZS Design College

Дизайн Інтер’Єру Цей проект розташований у Сучжоу, який добре відомий традиційним китайським дизайном саду. Дизайнер прагнула поєднати як свою модерністську чуттєвість, так і народну мову Сучжоу. Дизайн враховує традиційні архітектури Сучжоу з використанням побілених штукатурних стін, місячних дверей та хитромудрої садової архітектури, щоб переглядати сучжоуську мову в сучасному контексті. Меблі були відтворені з перероблених гілок, бамбука та солом’яних мотузок за участю студентів, що надало особливого значення цьому освітньому простору.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.