Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан

Chuans Kitchen II

Ресторан Кухня Чуань II, яка використовує як середовище чорний глиняний посуд Сичуань Іньцзін та видобуті ґрунтові матеріали з будівництва метро, - це експериментальний ресторан, побудований на основі сучасного експерименту традиційного народного мистецтва. Пробиваючись через межі матеріалів і вивчаючи сучасну форму традиційного народного мистецтва, Infinity Mind витягнув прокладки, викинуті після випалу чорного фаянсового посуду Іньцзін, і використав їх як основний елемент прикраси в кухні II Чуань.

Крісло

Infinity

Крісло Основний акцент дизайну крісла Infinity зроблений саме на спинці. Це посилання на символ нескінченності - перевернуту цифру у вісім. Це так, ніби він змінює свою форму при повороті, встановлюючи динаміку ліній і відтворює знак нескінченності в декількох площинах. Спинку скручується кількома гумками, що утворюють зовнішню петлю, яка також повертається до символіки нескінченного циклу життя та рівноваги. Додатковий акцент робиться на унікальних ногах-ногах, які надійно фіксують та підтримують бічні частини крісла так, як це роблять затискачі.

Кафе

Hunters Roots

Кафе Відповідаючи на короткий виклад сучасного, чистого естетичного, було створено інтер’єр, натхненний дерев'яними ящиками з фруктами, використаними в абстрактній формі. Ящики заповнюють простір, створюючи занурену, майже печерну скульптурну форму, але таку, яка виробляється з простих і прямих геометричних фігур. Результат - чистий та контрольований просторовий досвід. Розумний дизайн також збільшує обмежений простір, перетворюючи практичні світильники в декоративні особливості. Світильники, шафи та стелажі сприяють дизайнерській концепції та скульптурному візуалу.

Скульптура З Кришталевого Світла

Grain and Fire Portal

Скульптура З Кришталевого Світла Скульптура органічного світла, що складається з деревини та кварцового кристала, використовує деревину, що отримується на постійній основі, із запасу старого тикового дерева. Витримуючи десятиліття сонцем, вітром та дощем, деревину потім ручну форму, шліфують, спалюють та закінчують у посудину для проведення світлодіодного освітлення та використання кварцових кристалів як природного дифузора. У кожній скульптурі використовуються 100% природні незмінені кристали кварцу і мають приблизно 280 мільйонів років. Використовуються різноманітні методи обробки деревини, включаючи метод Shou Sugi Ban із застосуванням вогню для збереження та контрастного кольору.

Освітлення

Capsule

Освітлення Форма капсули лампи повторює форму настільки поширених у сучасному світі капсул: лікарські засоби, архітектурні споруди, космічні кораблі, термоси, трубки, часові капсули, які передають повідомлення нащадкам протягом багатьох десятиліть. Він може бути двох типів: стандартний і подовжений. Лампи доступні в декількох кольорах з різним ступенем прозорості. Зв’язування з капроновими мотузками додає лампи ручної роботи ефект. Її універсальною формою було визначення простоти виготовлення та масового виробництва. Економія в процесі виробництва лампи є її основною перевагою.

Павільйон

ResoNet Sinan Mansions

Павільйон Павільйон ResoNet замовлений особняками Сінану в Шанхаї на святкування китайського Нового року 2017 року. Він складається з тимчасового павільйону плюс інтерактивного світлодіодного світла "резонанс", прикріпленого до внутрішньої поверхні. У ньому використовуються методи Low-Fi для візуалізації резонансних частот, притаманних природному середовищу, за допомогою взаємодії громадськості та навколишніх елементів, виявлених світлодіодною мережею. Павільйон висвітлює суспільну сферу у відповідь на вібраційні подразники. Окрім того, як відвідувачі можуть завітати на побажання весняного фестивалю, його можна використовувати і як етап виступу.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.