Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пристрій Безпеки

G2 Face Recognition

Пристрій Безпеки висока якість матеріалів та простота дизайну роблять цей пристрій розпізнавання безпеки захищеним, стильним та надійним. Удосконалена технологія всередині, щоб зробити його одним з найшвидших у світі та дуже точним, ніхто не може обдурити його алгоритм. Водонепроникний виріб із атмосферою випромінює світло на задній стороні, щоб створити атмосферний настрій навіть у найхолодніших офісах. Компактний розмір робить його придатним майже скрізь, а форма дозволяє йому розташовуватися горизонтально або вертикально.

Еволюціонуючі Меблі

dotdotdot.frame

Еволюціонуючі Меблі Будинки стають меншими, тому їм потрібні легкі меблі, які є універсальними. Dotdotdot.Frame - перша мобільна, що настроюється система меблів на ринку. Ефективна та компактна, каркас можна закріпити на стіні або притулитися до нього для зручного розміщення по дому. А його настроюваність виходить із 96 отворів та розширеного асортименту аксесуарів для їх фіксації. Використовуйте одну або приєднуйтесь до кількох систем разом, якщо потрібно - є нескінченна комбінація.

Система Сортування Відходів, Що Підлягає Переробці,

Spider Bin

Система Сортування Відходів, Що Підлягає Переробці, Павук - універсальне та економічне рішення для сортування матеріалів, що переробляються. Група спливаючих бункерів створюється для дому, офісу або на відкритому повітрі. Один предмет має дві основні частини: раму та сумку. Він легко переміщується з одного місця в інше, зручний для транспортування та зберігання, оскільки може бути рівним, коли не використовується. Покупці замовляють павукову скриньку в Інтернеті, де вони можуть вибрати розмір, кількість павутинних контейнерів та тип мішка відповідно до своїх потреб.

Рулет З Корицею З Медом

Heaven Drop

Рулет З Корицею З Медом Heaven Drop - це булочка з корицею, наповненою чистим медом, яку вживають разом з чаєм. Ідея полягала в тому, щоб поєднати два продукти харчування, які вживаються окремо, і зробити абсолютно новий продукт. Дизайнери були натхнені структурою рулону кориці, вони використовували його форму валика як ємність для меду, а для упаковки булочок з корицею вони використовували бджолиний віск для виділення та упаковки булочок з корицею. На його поверхні зображені єгипетські фігури, і це тому, що єгиптяни - це перші люди, які зрозуміли важливість кориці та вживали мед як скарб! Цей продукт може бути символом неба у ваших чайних чашках.

Їжа

Drink Beauty

Їжа Пити Краса - це як прекрасна коштовність, яку можна випити! Ми склали поєднання двох предметів, які використовувались окремо разом з чаєм: рок-цукерки та шматочки лимона. Ця конструкція повністю їдна. Додаючи шматочки лимона до структури цукерки, його смак стає неймовірно кращим, а його харчова цінність збільшується через вітаміни лимона. Дизайнери просто замінили палички, до яких тримали кристали цукерки, шматочком висушеного лимона. Drink Beauty - це повний приклад сучасного світу, який об'єднує красу та ефективність.

Напій

Firefly

Напій Цей дизайн - це новий коктейль з Chia, головна ідея полягала в розробці коктейлю, який має кілька смакових фаз. Цей дизайн також представлений різними кольорами, які можна побачити під чорним світлом, що робить його придатним для вечірок та клубів. Чіа може поглинати і резервувати будь-який аромат і колір, тому коли ви робите коктейль з Firefly, ви можете відчувати різні смаки поетапно. Харчова цінність цього продукту вища порівняно з іншими коктейлями, і все це через високу корисну цінність і низькі калорійності Чіа . Цей дизайн є новою главою історії напоїв та коктейлів.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.