Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Оливкової Олії

Ionia

Упаковка Оливкової Олії Оскільки стародавні греки раніше фарбували та проектували кожну амфору (контейнер) з оливковою олією окремо, вони вирішили зробити це сьогодні! Вони відродили та застосували це давнє мистецтво та традиції у сучасному сучасному виробництві, де кожна із 2000 виготовлених пляшок має різні візерунки. Кожна пляшка індивідуально розроблена. Це єдиний у своєму роді лінійний дизайн, натхненний давньогрецькими візерунками з сучасним відтінком, який відзначає старовинну спадщину оливкової олії. Це не замкнене коло; це пряма творча лінія, що розвивається. Кожна виробнича лінія створює 2000 різних конструкцій.

Брендинг

1869 Principe Real

Брендинг 1869 Principe Real - це готель типу "ліжко та сніданок", розташований у наймоднішому місці Лісабона - Principe Real. Мадонна щойно купила будинок у цьому районі. Цей готель типу "ліжко та сніданок" розташований у старовинному палаці 1869 року, зберігаючи старий шарм у поєднанні з сучасними інтер'єрами, надаючи йому розкішний вигляд та відчуття. Цей бренд був необхідний, щоб включити ці цінності у свій логотип та програми бренду, щоб відобразити філософію цього унікального житла. В результаті виходить логотип, що поєднує класичний шрифт, що нагадує старі номери дверей, з сучасною типографікою та деталями стилізованого значка ліжка в L Real.

Резиденція

Panorama Villa

Резиденція Згадуючи структуру типового села Мані, концепція задумана як серія окремих фрагментів каменю, що обертаються навколо атріуму, входу та житлових приміщень. Грубі обсяги резиденції відкривають діалог із природним оточенням, тоді як ритм їх відкриття або забезпечує приватність, або запрошує на панорамний вид на горизонт, створюючи безпосередній досвід послідовних та різноманітних наративів. Вілла розташована в Наваріно Резиденсс, колекції розкішних вілл у приватній власності в центрі курорту Наваріно Дюни.

Дизайн Упаковки Баварського Пива

AEcht Nuernberger Kellerbier

Дизайн Упаковки Баварського Пива У середньовічні часи місцеві пивоварні витримували свій пивний вік у понад 600-річних підвалах, обрубаних скелями під Нюрнберзьким замком. Вшановуючи цю історію, упаковка "AEcht Nuernberger Kellerbier" отримує справжній погляд у минуле. На пивній етикетці зображено ручний малюнок замку, що сидить на скелях, і дерев’яну бочку у погребі, обрамлену шрифтами у вінтажному стилі. Наклейка з торговою маркою компанії "Св. Маврикій" та пробковою пробкою мідного кольору передають майстерність та довіру.

Торговий Центр

Xi’an Legend Chanba Willow Shores

Торговий Центр Дизайн поєднує народ північного сходу з ніжністю та витонченістю Півдня, щоб забезпечити життя повним. Розумний дизайн та компактне розташування розширюють архітектуру інтер’єру. Дизайнер використовує прості та міжнародні навички дизайну з чистими елементами та простими матеріалами, які роблять простір природним, неквапливим та неповторним. Дизайн - це торговий центр площею 600 квадратних метрів, він має на меті спроектувати сучасний центр східних продажів покликань, роблячи серце мешканця тихим та відкидаючи шум зовні. Будьте повільнішими і насолоджуйтесь життям краси.

Торговий Центр

Yango Poly Kuliang Hill

Торговий Центр Цей дизайн спрямований на вивчення того, як подарувати захоплений досвід заміського ідилічного життя, який спонукає людей до гарного життя і змушує людей рухатися до східного поетичного житла. Дизайнер використовує сучасну та просту дизайнерську майстерність з натуральних та простих матеріалів. Зосереджуючись на дусі та нехтуючи формою, дизайн поєднує елементи ландшафтного дзен і культури чаю, любовні почуття рибалок, парасольку від масляного паперу. Завдяки обробці деталей він збалансовує функції та естетику та робить життя художнім.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.