Дизайн журналу
Дизайн журналу
Аптека

The Cutting Edge

Аптека Різний край - це аптека для роздачі, що стосується сусідньої загальної лікарні Даїчі в місті Хімеджі, Японія. У таких типах аптек клієнт не має прямого доступу до товарів, як у роздрібному типі; скоріше його лікарські препарати на задньому подвір’ї готують фармацевт після того, як представить медичний рецепт. Ця нова будівля була покликана сприяти іміджу лікарні шляхом впровадження високотехнологічного різкого зображення відповідно до передової медичної технології. У результаті виходить білий мінімалістичний, але повністю функціональний простір.

Китайський Ресторан

Pekin Kaku

Китайський Ресторан Новий ремонт ресторану Пекін-Каку пропонує стилістичне переосмислення того, яким може бути ресторан у пекінському стилі, відкидаючи традиційне рясне орнаментальне оформлення на користь більш спрощеної архітектоніки. На стелі представлена червона Аврора, створена за допомогою штор із струни завдовжки 80 метрів, а стіни оброблені традиційними темними шанхайськими цеглами. Культурні елементи тисячолітньої китайської спадщини, включаючи воїнів з теракоти, червоного зайця та китайської кераміки, були виділені в мінімалістичному відображенні, що забезпечує контрастний підхід до декоративних елементів.

Японський Ресторан

Moritomi

Японський Ресторан Переїзд Морітомі, ресторану, де пропонують японську кухню, поряд із світовою спадщиною, замок Хімеджі, досліджує взаємозв'язок між істотністю, формою та традиційною інтерпретацією архітектоніки. Новий простір намагається відтворити візерунок укріплень замку з різних матеріалів, включаючи грубі та відполіровані камені, чорну оксидну сталь та килимки татамі. Підлога, зроблена з дрібного гравію, покритого смолою, являє собою замковий ров. Два кольори, білий і чорний, протікають, як вода ззовні, і перетинають дерев'яні решітки, прикрашені вхідними дверима, до приймальні.

Публічна Скульптура

Bubble Forest

Публічна Скульптура Bubble Forest - це публічна скульптура з нержавіючої сталі, стійкої до кислот. Він освітлений програмованими світлодіодними лампами RGB, що дозволяє скульптурі зазнати вражаючої метаморфози, коли заходить сонце. Він був створений як відображення здатності рослин виробляти кисень. Заголовок лісу складається з 18 сталевих стебел / стовбурів, що закінчуються кронами у вигляді сферичних конструкцій, що представляють собою єдиний повітряний міхур. Пузирчастий ліс відноситься до наземної флори, а також до відомої з дна озер, морів та океанів

Сімейне Проживання

Sleeve House

Сімейне Проживання Цей по-справжньому унікальний будинок був розроблений відомим архітектором та науковцем Адамом Дайемом і нещодавно зайняв друге місце в конкурсі American-Architects US Building of the Year. Будинок 3-БР / 2,5 ванни розташований на відкритих прокатних луках, в обстановці, яка забезпечує приватність, а також драматичні види на долину та гори. Настільки загадкова, як і практична, структура була задумана схематично як два пересічні рукавні об'єми. Стійкий фасад з обвугленого дерева, який отримав стійке джерело, надає будинку шорстку вивітрювальну текстуру, сучасну реінтерпретацію старих коморів у долині Гудзона.

Валіза Стійкості

Rhita

Валіза Стійкості Збірка та демонтаж, розроблений з метою стійкості. З розробленою інноваційною системою шарнірної конструкції 70 відсотків деталей було зменшено, немає клею або заклепки для фіксації, не зашивання внутрішньої підкладки, що полегшує ремонт, і зменшення 33 відсотків вантажу, зрештою, розширення валізи життєвий цикл. Всі деталі можна придбати індивідуально, для налаштування власної валізи або заміни деталей, не потрібно повертати валізу до центру ремонту, економить час та зменшує навантаження на вуглець.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.