Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

Little Kong

Лампа Літт Конг - це серія світильників навколишнього середовища, яка містить східну філософію. Східна естетика приділяє велику увагу взаємозв'язку між віртуальним і фактичним, повним і порожнім. Приховане світлодіоди тонко в металевий полюс не тільки забезпечує порожній і чистоту абажура, але і відрізняє Kong від інших ламп. Дизайнери з'ясували можливе судно після більш ніж 30-ти разів експериментів, щоб ідеально представити світло та різні текстури, що дає змогу дивовижному досвіду освітлення. База підтримує бездротову зарядку і має USB-порт. Його можна вмикати або вимикати лише махаючи руками.

Закусочні Продукти

Have Fun Duck Gift Box

Закусочні Продукти Подарункова коробка "Веселіться качка" - це спеціальна подарункова коробка для молодих людей. Натхненний іграшками, іграми та фільмами у піксельному стилі, дизайн зображує «місто-їжу» для молодих людей із цікавими та детальними ілюстраціями. Зображення IP буде інтегровано на вулиці міста, і молоді люди люблять спорт, музику, хіп-хоп та інші розважальні заходи. Насолоджуйтесь веселими спортивними іграми, насолоджуючись їжею, виражайте молодий, веселий і щасливий спосіб життя.

Харчовий Пакет

Kuniichi

Харчовий Пакет Традиційна японська консервована їжа Цукудані недостатньо відома у світі. Тушкована страва на основі соєвого соусу, що поєднує різні морепродукти та земляні інгредієнти. Нова упаковка включає дев’ять етикеток, призначених для модернізації традиційних японських моделей та вираження характеристик інгредієнтів. Новий логотип бренду розроблений з очікуванням продовження цієї традиції протягом наступних 100 років.

Мед

Ecological Journey Gift Box

Мед Дизайн подарункової коробки з медом натхненний "екологічною подорожжю" Шеннонгцзя з великою кількістю диких рослин та хорошим природним екологічним середовищем. Захист місцевого екологічного середовища - творча тема дизайну. Дизайн використовує традиційне китайське вирізане з паперу та тіньове лялькове мистецтво, щоб показати місцеву природну екологію та п’ять рідкісних та зникаючих тварин, що охороняються першокласними. На пакувальному матеріалі використовується груба трава та деревна папір, що представляє поняття природи та охорони навколишнього середовища. Зовнішня коробка може використовуватися як вишуканий ящик для зберігання для повторного використання.

Кухонний Табурет

Coupe

Кухонний Табурет Цей табурет створений для того, щоб допомогти йому підтримувати нейтральну сидячу стоячу позу. Спостерігаючи за повсякденною поведінкою людей, команда дизайнерів виявила необхідність людей сидіти на табуретах протягом більш короткого періоду часу, наприклад, сидіти на кухні для швидкої перерви, що надихнуло команду створити цей табурет саме для розміщення такої поведінки. Цей табурет розроблений з мінімальними деталями та конструкціями, що робить табурет доступним і економічно вигідним як для покупців, так і для продавців, враховуючи продуктивність виготовлення.

Інфографіка З Анімованим Gif

All In One Experience Consumption

Інфографіка З Анімованим Gif Проект «Все в одному досвіді споживання» - це інфографіка великих даних, що показує інформацію, таку як призначення, тип та споживання відвідувачів складних торгових центрів. Основний зміст складається з трьох репрезентативних статистичних даних, отриманих в результаті аналізу Великих даних, і вони розташовуються зверху вниз відповідно до порядку важливості. Графіка робиться за допомогою ізометричних методик і групується за допомогою репрезентативного кольору кожного предмета.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.