Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сережки

Van Gogh

Сережки Сережки, натхнені мигдальним деревом у цвітінні, намальованим Ван Гогом. Делікатність гілок відтворена делікатними ланцюжками типу Картьє, які, як і гілки, гойдаються вітром. Різні відтінки різних дорогоцінних каменів, від майже білого до більш насиченого рожевого, являють собою відтінки квітів. Згусток квітучих квітів представлений різними верхівками. Виготовлений із золота 18k, рожевих діамантів, морганітів, рожевих сапфірів та рожевих турмалінів. Полірована і текстурована обробка. Надзвичайно легкий і з ідеальним приляганням. Це прихід весни у вигляді коштовності.

Житловий Будинок

Slabs House

Житловий Будинок Будинок слябів був розроблений з метою розміщення будівельних матеріалів, поєднуючи дерево, бетон та сталь. Дизайн одразу гіпермодерний, але стриманий. Величезні вікна є безпосереднім фокусним центром, але вони захищені від погоди та вулиці бетонними плитами. Сади сильно розташовані у власності, як на рівні землі, так і на першому поверсі, що дозволяє мешканцям відчувати себе пов’язаними з природою під час взаємодії з власністю, створюючи унікальний потік, коли рухається від входу до житлових районів.

Будинок

VH Green

Будинок Будинок зелений, як планарний, так і стереоскопічний, що створює гарне середовище як для жителів, так і для міста. У сонячному азіатському регіоні вітер Бриз з використанням цієї зелені є дуже ефективним способом мислення. Можна отримати не тільки функціональний сенсор влітку, але й захист конфіденційності, уникнення від вуличного шуму та ефекту охолодження за допомогою автоматичного поливу.

Церква

Mary Help of Christian Church

Церква Враховуючи розширення католицької громади та зростання туристів на острові Самуї, Сураттані. Зовнішній вигляд церкви Марії Допомоги християнського був розроблений у поєднаному вигляді молиться руки, кутові крила та Промені Святого Духа. Внутрішній простір, безпека, як в утробі матері. Використовуючи довгу і вузьку світлову порожнину та велику легку ізоляційну конструкцію, бетонне крило, що проходить крізь порожнечу світла, було побудовано для створення тіні, яка постійно змінюється з часом, але зберігає комфорт інтер'єру. Мінімізуйте символічну прикрасу та використання природного матеріалу як смиренний спокій під час молитви.

Житловий Будинок

Abstract House

Житловий Будинок Резиденція використовує сучасну естетику, зберігаючи центральний двір, що викликає традиційну кувейтську практику в будівництві будинків. Тут резиденція може визнавати і минуле, і теперішнє, без зіткнень. Водна функція на сходинках головної двері витікає назовні, скло від підлоги до стелі допомагає зберегти простір більш відкритим, дозволяючи користувачам без особливих зусиль переходити між зовнішнім і внутрішнім, минулим і сучасним.

Диван

Shell

Диван Диван Shell з'явився як поєднання обрисів морських раковин і тенденцій моди в імітації технології екзоскелету та 3d друку. Метою було створення дивана з ефектом оптичної ілюзії. Це повинні бути легкі та повітряні меблі, які можна було б використовувати як вдома, так і на вулиці. Для досягнення ефекту легкості використовували павутину з капронових мотузок. При цьому твердість туші врівноважується плетінням і м'якістю силуетних ліній. Жорстка основа під кутовими секціями сидіння може використовуватися як бічні столи, а м'які накладні сидіння та подушки закінчують композицію.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.