Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стілець

Stool Glavy Roda

Стілець Табурет Глави Рода втілює в собі якості, притаманні Главі сім'ї: порядність, організованість і самодисципліну. Прямі кути, форми кола та прямокутника в поєднанні з елементами орнаменту підтримують зв’язок минулого і сьогодення, перетворюючи крісло як вічний об’єкт. Стілець виготовлений з дерева з використанням екологічно чистих покриттів і може бути пофарбований у будь-який колір. Табурет Glavy Roda природно впишеться в будь-який інтер'єр офісу, готелю або приватного будинку.

Нагорода

Nagrada

Нагорода Цей дизайн реалізований для того, щоб сприяти нормалізації життя під час самоізоляції, а також для створення спеціальної нагороди для переможців онлайн-турнірів. Дизайн нагороди являє собою перетворення пішака на королеву, як визнання прогресу гравця в шахах. Нагорода складається з двох плоских фігур, королеви та пішака, які вставлені одна в одну завдяки вузьким прорізам, що утворюють єдиний кубок. Конструкція нагороди довговічна завдяки нержавіючої сталі та зручна для транспортування переможцю поштою.

Фабрика

Shamim Polymer

Фабрика Заводу необхідно підтримувати три програми, включаючи виробниче приміщення, лабораторію та офіс. Відсутність визначених функціональних програм у цих типах проектів є причиною їх неприємної просторової якості. Цей проект спрямований на вирішення цієї проблеми, використовуючи елементи циркуляції для поділу непов’язаних програм. Дизайн будівлі обертається навколо двох порожніх просторів. Ці пусті простори створюють можливість для відокремлення функціонально не пов’язаних між собою просторів. При цьому виконує роль середнього дворика, де кожна частина будівлі з'єднана одна з одною.

Дизайн Інтер’Єру

Corner Paradise

Дизайн Інтер’Єру Оскільки ділянка розташована на кутовій ділянці в інтенсивному транспорті міста, як можна знайти спокій у галасливому районі, зберігаючи переваги підлоги, просторову практичність та архітектурну естетику? Це питання зробило дизайн досить складним на початку. Щоб значно підвищити конфіденційність житла при збереженні хорошого освітлення, вентиляції та глибини поля, дизайнер зробив сміливу пропозицію, побудувати внутрішній ландшафт. Тобто побудувати триповерховий кубічний будинок і перенести передній і задній двори в атріум. , для створення зеленого та водного ландшафту.

Житловий Будинок

Oberbayern

Житловий Будинок Дизайнер вважає, що глибина та значущість космосу живуть у стійкості, що випливає з єдності взаємопов’язаних і співзалежних людини, космосу та навколишнього середовища; отже, з величезними оригінальними матеріалами та переробленими відходами, концепція матеріалізована в дизайн-студії, поєднанні дому та офісу, для стилю дизайну, який співіснує з навколишнім середовищем.

Концептуальна Експозиція

Muse

Концептуальна Експозиція Muse — це експериментальний дизайнерський проект, що вивчає музичне сприйняття людини за допомогою трьох інсталяцій, які надають різні способи відчути музику. Перший є суто сенсаційним з використанням термоактивного матеріалу, а другий демонструє розшифроване сприйняття музичної просторовості. Останній – це переклад між нотними записами та візуальними формами. Людей заохочують взаємодіяти з інсталяціями та досліджувати музику візуально за допомогою власного сприйняття. Головне повідомлення полягає в тому, що дизайнери повинні знати, як сприйняття впливає на них на практиці.