Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл

la SINFONIA de los ARBOLES

Стіл Таблиця la SINFONIA de los ARBOLES — це пошук поезії в дизайні... Ліс, який видно з землі, схожий на колони, що зникають у небі. Ми не можемо побачити їх згори; ліс з висоти пташиного польоту нагадує гладкий килим. Вертикальність стає горизонтальністю і все ще залишається єдиною у своїй подвійності. Так само, стіл la SINFONIA de los ARBOLES нагадує про гілки дерев, які утворюють стійку основу для тонкої стільниці, яка кидає виклик силі тяжіння. Лише де-не-де крізь гілки дерев блимає сонячне проміння.

Аптека

Izhiman Premier

Аптека Новий дизайн магазину Іжіман Прем’єр розвивався навколо створення модного та сучасного досвіду. Дизайнер використав різне поєднання матеріалів і деталей для обслуговування кожного куточка експонованих предметів. Кожна демонстраційна область розглядалася окремо, вивчаючи властивості матеріалів та експонованих товарів. Створення поєднання матеріалів між калькуттським мармуром, деревом горіха, дубом і склом або акрилом. В результаті досвід базувався на кожній функції та вподобаннях клієнтів із сучасним та елегантним дизайном, сумісним із представленими предметами.

Художня Оцінка

The Kala Foundation

Художня Оцінка Вже давно існує глобальний ринок індійських картин, але інтерес до індійського мистецтва в США відстає. Щоб привернути увагу до різних стилів індійського народного живопису, Фонд Кала створено як нову платформу для демонстрації картин і зробити їх більш доступними для міжнародного ринку. Фундація складається з веб-сайту, мобільного додатка, виставки з редакційними книгами та продуктів, які допомагають подолати розрив і поєднати ці картини з більшою аудиторією.

Освітлення

Mondrian

Освітлення Підвісна лампа Mondrian досягає емоцій за допомогою кольорів, об’ємів і форм. Назва веде до його натхненника, художника Мондріана. Це підвісний світильник прямокутної форми по горизонтальній осі, побудований декількома шарами кольорового акрилу. Лампа має чотири різні види, використовуючи переваги взаємодії та гармонії, створених шістьма кольорами, використаними для цієї композиції, де форма переривається білою лінією та жовтим шаром. Mondrian випромінює світло як вгору, так і вниз, створюючи розсіяне, неінвазивне освітлення, яке регулюється за допомогою бездротового пульта дистанційного керування з можливістю затемнення.

Гантельний Захват

Dbgripper

Гантельний Захват Це безпечний і хороший фітнес-інструмент для утримання для будь-якого віку. М'яке на дотик покриття на поверхні, що забезпечує шовковистість. Виготовлений з силікону, що підлягає переробці, зі спеціальною формулою матеріалу, що забезпечує 6 різних рівнів твердості, різного розміру та ваги, забезпечує додаткову тренування сили зчеплення. Ручний захват також може вставлятися в закруглені виїмки з обох боків штанги гантелей, додаючи йому вагу для тренування м’язів рук до 60 видів різних комбінацій сили. Привертають увагу кольори від світлого до темного, вказують на міцність і вагу від світлого до важкого.

Ваза

Canyon

Ваза Ваза для квітів ручної роботи була виготовлена за допомогою 400 деталей точного лазерного різання листового металу різної товщини, укладаючи шар за шаром, і зварював по шматку, демонструючи художню скульптуру вази для квітів, представлену у детальному малюнку каньйону. Шари металу для накладання показують текстуру секції каньйону, також збільшуючи сценарії з різним оточенням, створюючи нерегулярно мінливі ефекти природної текстури.