Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ідентичність Бренду

Math Alive

Ідентичність Бренду Динамічні графічні мотиви збагачують ефект навчання математики в середовищі змішаного навчання. Параболічні графіки з математики надихнули дизайн логотипу. Букви А і V з’єднані безперервною лінією, що демонструє взаємодію вихователя та учня. Він передає повідомлення про те, що Math Alive допомагає користувачам стати чудовими дітьми в математиці. Ключові візуальні елементи представляють трансформацію абстрактних математичних понять у тривимірну графіку. Завдання полягало в тому, щоб збалансувати веселу та привабливу обстановку для цільової аудиторії з професіоналізмом бренду освітніх технологій.

Ювелірна Колекція

Biroi

Ювелірна Колекція Biroi — це 3D-друкована серія ювелірних виробів, натхненна легендарним небесним феніксом, який кидається у вогонь і відроджується з власного попелу. Динамічні лінії, що утворюють структуру, і розкинутий на поверхні візерунок Вороного символізують фенікса, який оживає від палаючого полум'я і злітає в небо. Візерунок змінює розмір, щоб обтікати поверхню, надаючи структурі відчуття динамізму. Дизайн, який сам по собі демонструє схожу на скульптуру присутність, дає власнику сміливість зробити крок вперед, підкреслюючи свою унікальність.

Мистецтво

Supplement of Original

Мистецтво Білі прожилки в річкових каменях призводять до випадкових візерунків на поверхнях. Підбір певних річкових каменів і їх розташування перетворює ці візерунки на символи у вигляді латинських літер. Так утворюються слова і речення, коли камені знаходяться в правильному положенні один біля одного. Виникають мова і спілкування і їх знаки стають доповненням до того, що вже є.

Візуальна Ідентичність

Imagine

Візуальна Ідентичність Мета полягала у використанні форм, кольорів та технік дизайну, натхнених позами йоги. Елегантний дизайн інтер’єру та центру, пропонуючи відвідувачам відчути спокій, щоб відновити свою енергію. Тому дизайн логотипу, онлайн-медіа, графічні елементи та упаковка дотримувались золотого перетину, щоб мати ідеальну візуальну ідентичність, як очікувалося, щоб допомогти відвідувачам центру отримати чудовий досвід спілкування через мистецтво та дизайн центру. Дизайнер втілив у дизайні досвід медитації та йоги.

Вішалка Для Одягу

Linap

Вішалка Для Одягу Ця елегантна вішалка для одягу дозволяє вирішити деякі з найбільших проблем - складність вставлення одягу з вузьким коміром, складність підвішування нижньої білизни та довговічність. Натхненням для створення дизайну стала скріпка для паперу, яка є безперервною та міцною, а остаточне формування та вибір матеріалу було пов’язано з вирішенням цих проблем. В результаті виходить чудовий продукт, який полегшує повсякденне життя кінцевого споживача, а також приємний аксесуар магазину-бутіку.

Житловий

House of Tubes

Житловий Проект являє собою злиття двох будівель, занедбаного 70-х років із будівлею нинішньої епохи, а елементом, який покликаний об’єднати їх, є басейн. Це проект, який має два основні види використання: перше як резиденція для сім’ї з 5 членів, 2-е як художній музей, з широкими площами та високими стінами, щоб прийняти понад 300 осіб. Дизайн копіює форму задньої гори, знакову гору міста. У проекті використано лише 3 обробки світлих тонів, щоб простір сяяв через природне світло, яке проектується на стіни, підлогу та стелю.