Дизайн журналу
Дизайн журналу
Архітектура Змішаного Використання

Shan Shui Plaza

Архітектура Змішаного Використання Розташований у історичному місті Сіань, між діловим центром та річкою ТаохуаТан, проект має на меті не лише пов’язати минуле та сучасне, але й міське та природу. Натхненний весняною китайською казкою цвітіння персика, проект пропонує парадиська життя та робоче місце, забезпечуючи тісний зв’язок із природою. У китайській культурі філософія гірської води (Shan Shui) має суттєве значення у відносинах між людиною та природою, таким чином, використовуючи водянистий ландшафт сайту, проект пропонує простори, що відображають філософію Шаньшуй у місті.

Лікарня

Warm Transparency

Лікарня Зазвичай, лікарня, як правило, являє собою простір, який має поганий природний колір або матеріал через штучну структуру, щоб покращити функціональність та ефективність. Тому пацієнти відчувають, що вони перебувають окремо від свого повсякденного життя. Слід враховувати комфортне середовище, де пацієнти можуть проводити та звільнятися від стресу. Архітектори ТСК забезпечують відкритий, комфортний простір, встановлюючи відкритий стельовий простір у формі Г та великі карнизи, використовуючи багато деревного матеріалу. Тепла прозорість цієї архітектури пов'язує людей та медичні служби.

Житловий Будинок

Slabs House

Житловий Будинок Будинок слябів був розроблений з метою розміщення будівельних матеріалів, поєднуючи дерево, бетон та сталь. Дизайн одразу гіпермодерний, але стриманий. Величезні вікна є безпосереднім фокусним центром, але вони захищені від погоди та вулиці бетонними плитами. Сади сильно розташовані у власності, як на рівні землі, так і на першому поверсі, що дозволяє мешканцям відчувати себе пов’язаними з природою під час взаємодії з власністю, створюючи унікальний потік, коли рухається від входу до житлових районів.

Будинок

VH Green

Будинок Будинок зелений, як планарний, так і стереоскопічний, що створює гарне середовище як для жителів, так і для міста. У сонячному азіатському регіоні вітер Бриз з використанням цієї зелені є дуже ефективним способом мислення. Можна отримати не тільки функціональний сенсор влітку, але й захист конфіденційності, уникнення від вуличного шуму та ефекту охолодження за допомогою автоматичного поливу.

Церква

Mary Help of Christian Church

Церква Враховуючи розширення католицької громади та зростання туристів на острові Самуї, Сураттані. Зовнішній вигляд церкви Марії Допомоги християнського був розроблений у поєднаному вигляді молиться руки, кутові крила та Промені Святого Духа. Внутрішній простір, безпека, як в утробі матері. Використовуючи довгу і вузьку світлову порожнину та велику легку ізоляційну конструкцію, бетонне крило, що проходить крізь порожнечу світла, було побудовано для створення тіні, яка постійно змінюється з часом, але зберігає комфорт інтер'єру. Мінімізуйте символічну прикрасу та використання природного матеріалу як смиренний спокій під час молитви.

Житловий Будинок

Abstract House

Житловий Будинок Резиденція використовує сучасну естетику, зберігаючи центральний двір, що викликає традиційну кувейтську практику в будівництві будинків. Тут резиденція може визнавати і минуле, і теперішнє, без зіткнень. Водна функція на сходинках головної двері витікає назовні, скло від підлоги до стелі допомагає зберегти простір більш відкритим, дозволяючи користувачам без особливих зусиль переходити між зовнішнім і внутрішнім, минулим і сучасним.