Дизайн журналу
Дизайн журналу
Флагманський Магазин

Zhuyeqing Green Tea

Флагманський Магазин Пити чай вимагає як сприятливого оточення, так і гарного настрою. Дизайнер представляє мотив хмари та гори в образі від руки чорнильним малюванням, а також окроплює пару прекрасних китайських пейзажних картин у закритому обмеженому просторі. За допомогою індивідуальних функціональних носіїв дизайнер створив сенсорний досвід для споживачів, який приносить величезний чуттєвий вплив.

Назва проекту : Zhuyeqing Green Tea, Ім'я дизайнерів : Li Xiang, Прізвище клієнта : X+Living.

Zhuyeqing Green Tea Флагманський Магазин

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.