Дизайн журналу
Дизайн журналу
Плаваючий Спа

Hungarosauna

Плаваючий Спа Важливим аспектом інвестицій є планування, стійкість та розширення. Пристосування до несподіваних економічних ситуацій. Це стосується також ландшафтної архітектури та архітектурних елементів. Лікувальна водяна пара, питна спа-вода та басейн, що плавають на поверхні озера, забезпечують нову якість сауни, яка може бути лише тут, у Хунгаросауні. У будівлі є поперечно-ламінований мостовий брус з дерев'яним стовпним каркасом. Однорідним чином статуя, що нагадує деревину, вкрита всередині та зовні дерев’яними поверхнями, як стовбур дерева.

Назва проекту : Hungarosauna, Ім'я дизайнерів : Gyula Takács, Прізвище клієнта : Gyula Takács.

Hungarosauna Плаваючий Спа

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.