Дизайн журналу
Дизайн журналу
Молитовний Зал

Water Mosque

Молитовний Зал З чутливою реалізацією на місці будівля стає продовженням моря через підняту платформу, яка служить Молитовним Залом, який розширюється до нескінченності. Рідинні утворення відносяться до руху моря, намагаючись з'єднати Мечеть з оточенням. Будівля виділяється відображенням природи її функції та фізично відображає філософію близькосхідної архітектури по-сучасному. Отриманий зовнішній вигляд створює як знакове доповнення до горизонту, так і переосмислення типології, реалізованої сучасною мовою дизайну.

Назва проекту : Water Mosque, Ім'я дизайнерів : Nikolaos Karintzaidis, Прізвище клієнта : Abu Dhabi Saadiyat Island.

Water Mosque Молитовний Зал

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.