Дизайн журналу
Дизайн журналу
Готель

Park Zoo

Готель Це, без сумніву, готель, заснований на тваринній темі. Однак дизайнери не просто створили серію чарівних і витончених установок у формі тварин, щоб привернути велику увагу на сильно конкурентному ринку. Проникнувши простір глибокою любов’ю до тварин, дизайнери перетворили готель на художню виставку, де клієнти мають змогу спостерігати та відчувати реальну ситуацію, що стоїть перед зникаючими тваринами в даний момент.

Назва проекту : Park Zoo, Ім'я дизайнерів : Li Xiang, Прізвище клієнта : X+Living.

Park Zoo Готель

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.