Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пакет Для Чаю

Seven Tea House

Пакет Для Чаю Бренд чайної зали, приймаючи зображення розливу та розсипання чаю вільно та неквапливо, концепція процесу заварювання чаю, сильна чи слабка, перетворюючись непередбачувано, як елемент малювання чаю під час дегустації чаю. Повсякденна принадність прийому чаю як чорнила та використання пальця як ручки, замальовуючи широкий розум родини чайного залу із ландшафтом. Оригінальний дизайн упаковки передає затишну атмосферу, виражаючи приємний час проживання життя чаєм.

Просування Бренду

Project Yellow

Просування Бренду Проект Жовтий - це всеосяжний мистецький проект, який будує візуальну концепцію "Все є жовтим". Згідно з ключовим баченням, у різних містах будуть виготовлятися великі зовнішні дисплеї, одночасно випускатимуться ряд культурних та творчих похідних. Як візуальний IP, Project Yellow має переконливий візуальний образ та енергійну кольорову гаму, щоб сформувати єдине ключове бачення, яке робить людей незабутніми. Підходить для широкомасштабної реклами в Інтернеті та офлайн та випуску візуальних похідних, це унікальний дизайнерський проект.

Візуальний Ip-Дизайн

Project Yellow

Візуальний Ip-Дизайн Проект Жовтий - це всеосяжний мистецький проект, який будує візуальну концепцію "Все є жовтим". Згідно з ключовим баченням, у різних містах будуть виготовлятися великі зовнішні дисплеї, одночасно випускатимуться ряд культурних та творчих похідних. Як візуальний IP, Project Yellow має переконливий візуальний образ та енергійну кольорову гаму, щоб сформувати єдине ключове бачення, яке робить людей незабутніми. Підходить для широкомасштабної реклами в Інтернеті та офлайн та випуску візуальних похідних, це унікальний дизайнерський проект.

Редизайн Фірмового Стилю

InterBrasil

Редизайн Фірмового Стилю Натхненням для переосмислення та переробки бренду стали зміни в модернізації та інтеграції в культуру компанії. Дизайн серця вже не міг бути зовнішнім для бренду, надихаючи партнерство як внутрішньо з працівниками, так і з клієнтами. Інтегральний союз між вигодами, відданістю та якістю обслуговування. Новий дизайн, від форми до кольорів, поєднав серце в B і хрест здоров’я в T. Два слова, з'єднані посередині, роблять логотип схожим на одне слово, один символ, що об'єднує R і B у серце.

Дизайн Бренду

EXP Brasil

Дизайн Бренду Дизайн для бренду EXP Brasil походить від принципів єдності та партнерства компаній. Привласнення суміші між технологією та дизайном у своїх проектах, як і в офісному житті. Елемент типографії представляє союз та силу цієї компанії. Дизайн літери X є міцним та інтегрованим, але дуже легким та технологічним. Бренд представляє студійне життя з елементами в листах, як на позитивному, так і негативному просторі, що об'єднує людей і дизайн, індивідуальний і колективний, простий з технологією, легкий і надійний, професійний і особистий.

Вступна Назва

Pop Up Magazine

Вступна Назва Проект був мандрівкою досліджувати проблеми Escape (тема на 2019 рік) абстрактно та безперебійно, демонструючи зміни, нові речі та наслідки від цього. Всі візуальні фільми чисті та зручні для перегляду, контрастуючи з незручною реальністю від акту втечі. Дизайн постійно змінюється, і морфіруючі фігури в анімації представляють акт перенастроювання, викликаний якоюсь ситуацією. Втеча має різні значення, тлумачення і точка зору змінюється від грайливого до серйозного.