Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Оливкової Олії

Ionia

Упаковка Оливкової Олії Оскільки стародавні греки раніше фарбували та проектували кожну амфору (контейнер) з оливковою олією окремо, вони вирішили зробити це сьогодні! Вони відродили та застосували це давнє мистецтво та традиції у сучасному сучасному виробництві, де кожна із 2000 виготовлених пляшок має різні візерунки. Кожна пляшка індивідуально розроблена. Це єдиний у своєму роді лінійний дизайн, натхненний давньогрецькими візерунками з сучасним відтінком, який відзначає старовинну спадщину оливкової олії. Це не замкнене коло; це пряма творча лінія, що розвивається. Кожна виробнича лінія створює 2000 різних конструкцій.

Брендинг

1869 Principe Real

Брендинг 1869 Principe Real - це готель типу "ліжко та сніданок", розташований у наймоднішому місці Лісабона - Principe Real. Мадонна щойно купила будинок у цьому районі. Цей готель типу "ліжко та сніданок" розташований у старовинному палаці 1869 року, зберігаючи старий шарм у поєднанні з сучасними інтер'єрами, надаючи йому розкішний вигляд та відчуття. Цей бренд був необхідний, щоб включити ці цінності у свій логотип та програми бренду, щоб відобразити філософію цього унікального житла. В результаті виходить логотип, що поєднує класичний шрифт, що нагадує старі номери дверей, з сучасною типографікою та деталями стилізованого значка ліжка в L Real.

Дизайн Упаковки Баварського Пива

AEcht Nuernberger Kellerbier

Дизайн Упаковки Баварського Пива У середньовічні часи місцеві пивоварні витримували свій пивний вік у понад 600-річних підвалах, обрубаних скелями під Нюрнберзьким замком. Вшановуючи цю історію, упаковка "AEcht Nuernberger Kellerbier" отримує справжній погляд у минуле. На пивній етикетці зображено ручний малюнок замку, що сидить на скелях, і дерев’яну бочку у погребі, обрамлену шрифтами у вінтажному стилі. Наклейка з торговою маркою компанії "Св. Маврикій" та пробковою пробкою мідного кольору передають майстерність та довіру.

Брендинг Салону Краси

Silk Royalty

Брендинг Салону Краси Мета процесу брендування - віднести бренд до категорії високого класу, подивившись та відчувши пристосування до світових тенденцій у макіяжі та догляді за шкірою. Елегантний у своєму інтер’єрі та екстер’єрі, пропонуючи клієнтам розкішний відпочинок, щоб відійти до самообслуговування, залишаючи оновлене. Успішне передавання досвіду споживачам було закладено в процес проектування. Тому салон Alharir був розроблений, висловлюючи жіночність, візуальні елементи, пишні кольори та фактури з увагою до тонких деталей, щоб додати більше впевненості та комфорту.

Стілець Для Обміну Повідомленнями

Kepler 186f

Стілець Для Обміну Повідомленнями Конструктивною основою крісла Kepler-186f є решітка, припаяна до сталевого дроту, до якої елементи, вирізані з дуба, кріпляться за допомогою латунних гільз. Різні варіанти використання арматури поєднуються в гармонії з дерев’яною різьбою та ювелірними елементами. Цей арт-об’єкт являє собою експеримент, в якому поєднуються різні естетичні принципи. Це можна було б охарактеризувати як "варварське або нове бароко", в якому поєднуються груба та вишукана форми. В результаті імпровізації "Кеплер" став багатошаровим, огорнутим підтекстами та новими деталями.

Упаковка

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

Упаковка Вода KRYSTAL уособлює сутність розкоші та оздоровлення у пляшці. Володіючи величиною лужного рН від 8 до 8,8 та унікальним мінеральним складом, вода KRYSTAL поставляється в емблематичній квадратній прозорій пляшці з призмою, яка нагадує іскристий кристал, і не загрожує якості та чистоті. Логотип марки KRYSTAL тонко розміщений на пляшці, підкреслюючи додатковий штрих розкішного досвіду. Окрім візуального впливу пляшки, ПЕТ та скляні пляшки квадратної форми підлягають вторинній переробці, оптимізуючи простір упаковки та матеріали, тим самим знижуючи загальний слід вуглецю.