Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Кави

The Mood

Упаковка Кави Дизайн демонструє п’ять різних мальованих, мальованих на старовинні та злегка реалістичних облич мавп, кожен з яких представляє різні кави з іншого регіону. На їх голові стильна, класична шапочка. Їх м'яке вираження викликає цікавість. Ці мавпи-даппер мають на увазі якість, їх іронічна витонченість приваблює любителів кави, зацікавлених у складних смакових характеристиках. Їх вирази грайливо представляють настрій, але також натякають на смаковий профіль кави, м'який, сильний, кислий або гладкий. Дизайн - це проста, але тонко розумна, кава на будь-який настрій.

Коньячний Келих

30s

Коньячний Келих Робота була розрахована на пиття коньяку. Він вільнодувний у скляній студії. Це робить кожен шматок скла індивідуальним. Скло легко схопити і виглядає цікаво з усіх сторін. Форма склянки відбиває світло з різних кутів, додаючи додаткову насолоду від пиття. Завдяки сплющеній формі чашки ви можете покласти склянку на стіл, як хочете, відпочиваючи на будь-якій з його сторін. Назва та ідея твору відзначають старіння художника. Дизайн відображає нюанси старіння та посилається на традицію старіння коньяку, що покращує якість.

Пакет Для Догляду За Шкірою

Bionyalux

Пакет Для Догляду За Шкірою Концепція відновлення шкіри в нових продуктах по догляду за шкірою збігається з нульовим тягарем з рециркуляції газів, охорони навколишнього середовища та екологічної концепції. З особливостей продукції 60-денного обмеженого терміну придатності до харчових продуктів протягом 30-денного процесу вдосконалення шкіри 30 та 60 вибираються як символ візуального розпізнавання продукту та три стадії використання: 1,2, 3 інтегровані у бачення.

Упаковка Рису

Songhua River

Упаковка Рису Songhua River Rice - це високоякісний рисовий продукт, що входить до групи продуктів харчування SOURCEAGE. Оскільки традиційний китайський фестиваль - наближається весняний фестиваль, вони створюють за допомогою красиво упакованого рисового продукту подарунки покупцям подарунків весняного фестивалю, тому загальний дизайн повинен відповідати святковою атмосферою весняного фестивалю, підкреслюючи традиційні китайські культурні елементи і сприятливий добрий сенс.

Скульптурна Установка

Superegg

Скульптурна Установка Superegg являє собою швидке розмноження кавових капсул одноразового використання, що символізує зручність людини та її вплив на навколишнє середовище. Виявившись левітованою над землею, текстурованою геометричною формою суперрегг, задокументованою математиком Габріелем Ламе, є пунктиром випадкові відкинуті кавові капсули, розташовані в ідеальні лінії. Вісцеральний досвід залучає глядача з усіх ракурсів і відстаней. Понад 3000 капсул було зібрано за допомогою заклику до дій у соціальних мережах та місцевій громаді. Superegg дозволяє глядачеві переглядати відходи та заохочувати нові звички переробки.

Подарунковий Набір Для Гурманів

Saintly Flavours

Подарунковий Набір Для Гурманів Saintly Flavors - подарунковий набір для гурманів, який орієнтований на споживачів магазинів високого класу. Слідуючи тенденції, в якій їжа та їдальня стали модними, натхнення для проекту приходить з тематики католицизму Met Gala 2018 року. Джеремі Бонгу Канг намагався створити вигляд, який кидається в очі споживачам крамниць високого класу, використовуючи прикрашений і традиційний офортний стиль ілюстрацій для представлення багатої традиції мистецтва та високоякісного приготування їжі в католицьких монастирях.