Дизайн журналу
Дизайн журналу
Двомісний

Mowraj

Двомісний Моврадж - двомісний, створений для втілення духу етнічного єгипетського та готичного стилів. Його форма була похідна від Нораґра, єгипетська версія молотарки розроблена для втілення готичного чуття без шкоди для її етнічної допотопної сутності. Дизайн є чорним лаком, на якому зображені етнічні єгипетські гравюри на руках і ногах, а також багата оксамитова оббивка, що комплектується болтами та тягнутими кільцями, що надає їй середньовічний викид, як готичний вигляд.

Фірмовий Стиль

Predictive Solutions

Фірмовий Стиль Predictive Solutions є постачальником програмних продуктів для прогностичної аналітики. Продукти компанії використовуються для прогнозування шляхом аналізу наявних даних. Марка компанії - сектори кола - нагадує кругову графіку, а також дуже стилізоване та спрощене зображення очей у профілі. Платформа бренду "проливає світло" є драйвером для всієї графіки марки. Як змінні, абстрактні текучі форми, так і тематичні спрощені ілюстрації використовуються як додаткова графіка в різних додатках.

Фірмовий Стиль

Glazov

Фірмовий Стиль Глазов - меблева фабрика в однойменному місті. Фабрика випускає недорогі меблі. Оскільки дизайн таких меблів досить загальний, було прийнято рішення базувати концепцію спілкування на оригінальних «дерев’яних» 3D-літерах, слова, складені з таких літер, символізують набори меблів. Букви складають слова "меблі", "спальня" тощо або колекційні назви, вони розміщуються так, щоб нагадувати предмети меблів. Викладені 3D-букви схожі на схеми меблів і їх можна використовувати на канцтоварах або над фотографічним фоном для ідентифікації бренду.

Шрифт

Red Script Pro typeface

Шрифт Red Script Pro - це унікальний шрифт, натхненний новими технологіями та гаджетами для альтернативних форм спілкування, гармонійно поєднуючи нас зі своїми вільними літерами. Натхненний iPad та розроблений у пензлі, він виражений у неповторному стилі написання. Він містить англійську, грецьку, а також кирилицю та підтримує понад 70 мов.

Візуальне Мистецтво

Loving Nature

Візуальне Мистецтво Любити природу - це проект мистецьких творів, що натякає на любов та повагу до природи, до всього живого. На кожній картині Габріела Дельгадо робить особливий акцент на кольорі, вибираючи ретельно елементи, що поєднуються з гармонією, щоб досягти пишної, але простої обробки. Дослідження та її справжня любов до дизайну дає йому інтуїтивну здатність створювати яскраві кольорові фігури з точковими елементами, починаючи від фантастичного до геніального. Її культура та особисті переживання формують композиції в унікальні візуальні розповіді, що, безумовно, прикрасить будь-яку атмосферу природою та життєрадісністю.

Роман

180º North East

Роман "180º на північний схід" - це пригодницька розповідь на 90 000 слів. Він розповідає справжню історію мандрівки Даніеля Катчера, здійсненої Австралією, Азією, Канадою та Скандинавією восени 2009 року, коли йому було 24 роки. Інтегрований в основний текст, який розповідає про те, що він пережив і дізнався під час подорожі , фотографії, карти, виразний текст та відео допомагають занурити читача у пригоду та дати кращі відчуття особистого досвіду автора.