Дизайн журналу
Дизайн журналу
Календар

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Календар Ми з вами будуємо міста. Повідомлення, яке передає корпорація NTT East Corporate Sales Promotion, міститься в цьому календарі на робочому столі. Верхня частина аркушів календаря - вирізана з різнокольорових будівель, а перекриваються аркуші утворюють одне щасливе місто. Це календар, який можна насолоджуватися щомісячним зміною декорацій лінії будівель і наповнює вас відчуттям залишатися щасливим цілий рік.

Назва проекту : NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”, Ім'я дизайнерів : Katsumi Tamura, Прізвище клієнта : NIPPON TELEGRAPH AND TELEPHONE EAST CORPORATION.

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town” Календар

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.