Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пиловарка Та Мітла

Ropo

Пиловарка Та Мітла Ropo - це концепція самоврівноваження пилу та мітла, яка ніколи не падає на підлогу. Завдяки невеликій вазі резервуара з водою, розташованому в нижньому відсіку пилоподібного посуду, Ropo зберігає рівновагу природним чином. Після легкого підмітання пилу за допомогою прямої губи посудини, користувачі можуть зв'язати мітлу та пилочки разом і відкласти її як єдину одиницю, без турботи про те, щоб вона ніколи не падала. Сучасна органічна форма має на меті привнести простоту в внутрішні простори, а функція гойдалки, що весело коливається, має намір розважити користувачів під час прибирання підлоги.

Назва проекту : Ropo, Ім'я дизайнерів : Berk Ilhan, Прізвище клієнта : .

Ropo Пиловарка Та Мітла

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.