Дизайн журналу
Дизайн журналу
Календар

NTT COMWARE “Season Display”

Календар Це настільний календар, виконаний з вирізаним дизайном із сезонними мотивами на вишуканому тиснення. Родзинкою дизайну є показ, сезонні мотиви встановлюються під кутом 30 градусів для найкращого перегляду. Ця нова форма виражає нове чуття NTT COMWARE для генерування нових ідей. Думка приділяється функціональності календаря з достатньою кількістю простору для запису та правими рядками. Це добре для швидкого перегляду та простого використання, що нагадує оригінальність, що відрізняє його від інших календарів.

Назва проекту : NTT COMWARE “Season Display”, Ім'я дизайнерів : Katsumi Tamura, Прізвище клієнта : NTT COMWARE CORPORATION.

NTT COMWARE “Season Display” Календар

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.