Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ребрендинг Гавані Yong

Hak Hi Kong

Ребрендинг Гавані Yong Пропозиція використовує три концепції для відновлення системи ІС для рибальського порту Йонг-Ан. Перший - це створення нового логотипу із специфічним візуальним матеріалом, витягнутим із культурних особливостей громади Хакка. Наступним кроком є перевтілення розважального досвіду, потім створіть два персонажі талісмана, що представляють, і нехай вони з’являться в нових атракціонах для наведення туриста в порт. І останнє, але не менш важливе, стругання дев’яти плям всередині, оточення розважальних заходів та смачної кухні.

Виставковий Дизайн

Tape Art

Виставковий Дизайн У 2019 році візуальну вечірку ліній, кольорові шматки та флуоресценцію виблискували Тайбей. Це виставка мистецтва Tape That, організована FunDesign.tv та Tape That Collective. Різні проекти з незвичайними ідеями та технікою були представлені у 8 стрічкових арт-інсталяціях та експонували понад 40 стрічкових картин разом із відеозаписами про творчість художників у минулому. Вони також додавали блискучих звуків та світла, щоб перетворити подію на захоплююче мистецтво, а матеріали, які вони застосовували, включали тканинні стрічки, клейкі стрічки, паперові стрічки, казки для упаковки, пластикові стрічки та фольги.

Монтажне Мистецтво

Inorganic Mineral

Монтажне Мистецтво Натхнений глибокими почуттями до природи та досвідом архітектора, Лі Чі зосереджується на створенні унікальних ботанічних мистецьких установок. Розмірковуючи над природою мистецтва та досліджуючи творчі прийоми, Лі перетворює життєві події у формалізовані художні твори. Тема цієї серії робіт - дослідити природу матеріалів та те, як матеріали можна реконструювати за допомогою естетичної системи та нової перспективи. Лі також вважає, що перероблення та реконструкція рослин та інших штучних матеріалів може зробити природний ландшафт емоційно вплинутим на людей.

Ребрендинг Компанії

Astra Make-up

Ребрендинг Компанії Сила бренду полягає не тільки в його здатності та баченні, а й у спілкуванні. Простий у користуванні каталог, наповнений сильною фотографією товару; веб-сайт, орієнтований на споживачів та привабливий веб-сайт, який надає он-лайн послуги та огляд товарів брендів. Ми також розробили візуальну мову для представлення сенсації бренду з модним стилем фотографії та лінією свіжого спілкування в соціальних медіа, налагодили діалог між компанією та споживачем.

Дизайн Шрифту

Monk Font

Дизайн Шрифту Монк прагне балансу між відкритістю та розбірливістю гуманістичних сеансів, а також більш регульованим характером квадратних без засічок. Хоча спочатку було розроблено як латинський шрифт, на початку було вирішено, що для включення арабської версії потрібен більш широкий діалог. І латинська, і арабська розробили нас однакове обгрунтування та ідею спільної геометрії. Сила паралельного процесу проектування дозволяє двом мовам мати гармонійну гармонію та витонченість. І арабська, і латинська працюють безперешкодно, мають спільні лічильники, товщину стебел і вигнуті форми.

Дизайн Упаковки

Milk Baobab Baby Skin Care

Дизайн Упаковки Він натхненний молоком, головним інгредієнтом. Унікальний дизайн контейнера типу молочної упаковки відображає характеристики продукту і розроблений для того, щоб бути знайомим навіть першим споживачам. Крім того, матеріал з поліетилену (PE) та гуми (EVA) та м'які характеристики пастельного кольору використовуються для підкреслення того, що це м'який продукт для дітей зі слабкою шкірою. Кругла форма наноситься на куточок для безпеки мами та дитини.